Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »
Jun 12, 2010 2:52 PM

Offline
Jan 2008
1476
θέματα κλικών
:v
Jun 12, 2010 2:56 PM

Offline
Jun 2008
547
propaganda :P
Jun 12, 2010 2:58 PM

Offline
Aug 2009
2129
animeshowdown said:
θέματα κλικών


to skeftika... alla gia poio logo?! gia na einai kapoioi pio "famous" edw mesa?
einai tromera ekneuristiko opws kai na xei! thewrw oti eimai kali sto grapsimo, an kai fysika tha ekfrazomouna me akriveia ama itane sta Ellinika.. alla kai ta Agglika exw tin aisthisi pws ta katexw mia xara! diladi tha mou poune autoi pws den kserw na grafw?! mwre ama na doun an erxomai! ai sto diatano edw mesa me oles tis psonares!!!!
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 2:59 PM

Offline
Aug 2009
2129
sasq said:
propaganda :P


re sy sovara twra omws... ta xw parei arketes fore m'auto to thema! paizei na min ta diavazoun kan kiolas...
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 3:04 PM

Offline
Apr 2009
1418
JusticeUndone said:
re sy sovara twra omws... ta xw parei arketes fore m'auto to thema! paizei na min ta diavazoun kan kiolas...
Παίζει και αυτό ναι... ειδικά άμα υπάρχει ανοιχτό κάποιο μέτωπο σχετικά με την σειρά...
Jun 12, 2010 3:09 PM

Offline
Jun 2008
547
anoixto metopo ? aimata ? egkefalos? 8aanatoos!
Jun 12, 2010 3:09 PM

Offline
Jan 2008
1476
JusticeUndone said:
animeshowdown said:
θέματα κλικών


to skeftika... alla gia poio logo?! gia na einai kapoioi pio "famous" edw mesa?
einai tromera ekneuristiko opws kai na xei! thewrw oti eimai kali sto grapsimo, an kai fysika tha ekfrazomouna me akriveia ama itane sta Ellinika.. alla kai ta Agglika exw tin aisthisi pws ta katexw mia xara! diladi tha mou poune autoi pws den kserw na grafw?! mwre ama na doun an erxomai! ai sto diatano edw mesa me oles tis psonares!!!!
lmao πέστα ρε justice, ε γιά ποιό λόγο... για να είναι κάποια άτομα αρεστά στους reviewers
Άσε που το θέμα είναι υποκειμενικό P=

Πάντως το username σου ταιριάζει γάντι στην υπόθεση αν αυτό σε παρηγορεί...
:v
Jun 12, 2010 3:10 PM

Offline
Jan 2008
1476
sasq said:
anoixto metopo ? aimata ? egkefalos? 8aanatoos!
:v
Jun 12, 2010 3:16 PM

Offline
Aug 2009
2129
animeshowdown said:
JusticeUndone said:
animeshowdown said:
θέματα κλικών


to skeftika... alla gia poio logo?! gia na einai kapoioi pio "famous" edw mesa?
einai tromera ekneuristiko opws kai na xei! thewrw oti eimai kali sto grapsimo, an kai fysika tha ekfrazomouna me akriveia ama itane sta Ellinika.. alla kai ta Agglika exw tin aisthisi pws ta katexw mia xara! diladi tha mou poune autoi pws den kserw na grafw?! mwre ama na doun an erxomai! ai sto diatano edw mesa me oles tis psonares!!!!
lmao πέστα ρε justice, ε γιά ποιό λόγο... για να είναι κάποια άτομα αρεστά στους reviewers
Άσε που το θέμα είναι υποκειμενικό P=

Πάντως το username σου ταιριάζει γάντι στην υπόθεση αν αυτό σε παρηγορεί...


File mou egw to onoma to dialeksa epitides tote psiliazomeni me ti tha xw na kanw!!!! :P Profitiko itane! lol I alitheia einai pws proilthe apo to Death Note alla twra teleutaia to vlepw na kollaei mia xara... haha
Aplws eilikrina den antexw to "dithen" kai ta psonismena! Mou gyrizoun ta labakia!!!! Trelainomai!!! Kai edw mesa sto MAL yparxoun polloi tetoioi stokoi alla genika kai paraeksw... den exw parapono...! :PP

S'euxaristw gia to comment!! Me parigorise arketa einai i alitheia! xD haha
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 3:16 PM

Offline
Apr 2009
1418
sasq said:
anoixto metopo ? aimata ? egkefalos? 8aanatoos!
Βεβαίως... είναι ανησυχητικό το πόσο πατριωτικά πέρνουν ορισμένοι την αγαπημένη τους σειρά...
Jun 12, 2010 3:19 PM

Offline
Jun 2008
547
ee pu kollaei. Egw ekana spam. Sineirmo ktl ~
Jun 12, 2010 3:23 PM

Offline
Aug 2009
2129
Alas86 said:
sasq said:
anoixto metopo ? aimata ? egkefalos? 8aanatoos!
Βεβαίως... είναι ανησυχητικό το πόσο πατριωτικά πέρνουν ορισμένοι την αγαπημένη τους σειρά...


Ναι αυτό ισχύει τελικά! Εγώ έχω κάνει helpful σε reviews πάνω σε αγαπημένα μου άνιμε που είχανε βάλει 5, 6 κι εγώ είχα βάλει 9 πχ.
Στο Bleach, στο Geass κ.α. Κι εντάξει εγώ μπορεί παρασυρόμενη από ενθουσιασμό περισσότερο να τα βαθμολογώ υψηλά, αλλά βλέπω τις αδυναμίες που κάποιος αναφέρει.
Γιατί έκατσα και διάβασα αυτά που είχανε να πούνε και βρήκα κάποια στοιχεία που όντως συμφωνούσα. Ναι μεν είμαι φαν μίας σειράς αλλά δεν θα εθελοτυφλίσω κιόλας. Φτάνουνε αυτοί οι φανατισμένοι σε επίπεδα εξτρεμισμού και παράνοιας!!
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 3:23 PM

Offline
Apr 2009
1418
sasq said:
ee pu kollaei. Egw ekana spam. Sineirmo ktl ~
Άμα συναντηθούνε μια ομαδά bleachtards και μια narutards σε καμμιά πλατεία για να συζητήσουνε ήσυχα και πολιτισμένα ποια απο τις δυο σειρές είνει καλύτερη θα καταλάβεις που κολλάει. :p
JusticeUndone said:
Ναι αυτό ισχύει τελικά! Εγώ έχω κάνει helpful σε reviews πάνω σε αγαπημένα μου άνιμε που είχανε βάλει 5, 6 κι εγώ είχα βάλει 9 πχ.
Στο Bleach, στο Geass κ.α. Κι εντάξει εγώ μπορεί παρασυρόμενη από ενθουσιασμό περισσότερο να τα βαθμολογώ υψηλά, αλλά βλέπω τις αδυναμίες που κάποιος αναφέρει.
Γιατί έκατσα και διάβασα αυτά που είχανε να πούνε και βρήκα κάποια στοιχεία που όντως συμφωνούσα. Ναι μεν είμαι φαν μίας σειράς αλλά δεν θα εθελοτυφλίσω κιόλας. Φτάνουνε αυτοί οι φανατισμένοι σε επίπεδα εξτρεμισμού και παράνοιας!!
Αγαπητή μου η διαφορά είναι πως εσύ σκέφτεσαι... εκείνοι όχι. ;)
Jun 12, 2010 3:25 PM

Offline
Aug 2009
2129
Alas86 said:
sasq said:
ee pu kollaei. Egw ekana spam. Sineirmo ktl ~
Άμα συναντηθούνε μια ομαδά bleachtards και μια narutards σε καμμιά πλατεία για να συζητήσουνε ήσυχα και πολιτισμένα ποια απο τις δυο σειρές είνει καλύτερη θα καταλάβεις που κολλάει. :p


Χαχαχαχα έχεις τεράστιο point!!!! Η καταστροφή του Δράμαλη!!!
Πάντως εγώ που έχω δει και τα δύο άνιμε κι έχω διαβάσει και λίγο από τα μάνγκα είναι κρίμα να απορρίπτει κάποιος το ένα από τα δύο επειδή είναι φαν του άλλου.
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 3:29 PM

Offline
Jun 2008
547
ennoeitai pws ta manga kai twn 3 (+one piece) einai top gia mena logw tou olou plot, apla i oli "diamaxi" exi na kani me tin torini tus katantia..exw dei pollus na kratane mono sto one piece 10 kserw gw kai sta alla na xun 6-9. Tespa :D
Jun 12, 2010 3:31 PM

Offline
Jan 2008
1476
JusticeUndone said:
animeshowdown said:
JusticeUndone said:
animeshowdown said:
θέματα κλικών


to skeftika... alla gia poio logo?! gia na einai kapoioi pio "famous" edw mesa?
einai tromera ekneuristiko opws kai na xei! thewrw oti eimai kali sto grapsimo, an kai fysika tha ekfrazomouna me akriveia ama itane sta Ellinika.. alla kai ta Agglika exw tin aisthisi pws ta katexw mia xara! diladi tha mou poune autoi pws den kserw na grafw?! mwre ama na doun an erxomai! ai sto diatano edw mesa me oles tis psonares!!!!
lmao πέστα ρε justice, ε γιά ποιό λόγο... για να είναι κάποια άτομα αρεστά στους reviewers
Άσε που το θέμα είναι υποκειμενικό P=

Πάντως το username σου ταιριάζει γάντι στην υπόθεση αν αυτό σε παρηγορεί...


File mou egw to onoma to dialeksa epitides tote psiliazomeni me ti tha xw na kanw!!!! :P Profitiko itane! lol I alitheia einai pws proilthe apo to Death Note alla twra teleutaia to vlepw na kollaei mia xara... haha
Aplws eilikrina den antexw to "dithen" kai ta psonismena! Mou gyrizoun ta labakia!!!! Trelainomai!!! Kai edw mesa sto MAL yparxoun polloi tetoioi stokoi alla genika kai paraeksw... den exw parapono...! :PP

S'euxaristw gia to comment!! Me parigorise arketa einai i alitheia! xD haha
D:
το υπέθεσα... ωραίες εποχές...
gay μουσική στα παρασκήνια
gay μουσική δυναμώνει

dadadadadadadadaaaaaaaaaaaaa

Να 'σαι καλά, κάποια στιγμή θα διαβάσω το review σου για το voices, αλλά να ξέρεις ότι το απεχθάνομαι P=
:v
Jun 12, 2010 3:32 PM

Offline
Jan 2008
1476
sasq said:
ennoeitai pws ta manga kai twn 3 (+one piece) einai top gia mena logw tou olou plot, apla i oli "diamaxi" exi na kani me tin torini tus katantia..exw dei pollus na kratane mono sto one piece 10 kserw gw kai sta alla na xun 6-9. Tespa :D
Μπορεί να μην είναι σκόπιμο... κάποιες φορές...
:v
Jun 12, 2010 3:37 PM

Offline
Aug 2009
2129
Alas86 said:
Αγαπητή μου η διαφορά είναι πως εσύ σκέφτεσαι... εκείνοι όχι. ;)


χεχε κι εύχομαι να συνεχίσω για πολύ καιρό ακόμη! γιατί μ'όλα αυτά που βλέπω...
πάντως ίσως παίζει και ρόλο πως οι ηλικίες είναι σχετικά μικρές!
sasq said:
ennoeitai pws ta manga kai twn 3 (+one piece) einai top gia mena logw tou olou plot, apla i oli "diamaxi" exi na kani me tin torini tus katantia..exw dei pollus na kratane mono sto one piece 10 kserw gw kai sta alla na xun 6-9. Tespa :D


One Piece δεν έχω διαβάσει/δει ακόμη και η αλήθεια είναι πως με έχει ζαλίσει ένας φίλος μου να δω! Και του το χω υποσχεθεί, οπότε λέω από το τέλος εξετάσεων να το αρχίσω! Αυτό που λες με το βαθμό το έχω δει κι εγώ. Δεν ξέρω αν όντως αυτή η διαφορά στους βαθμούς είναι πραγματική ή είναι κι αυτό "trend"... πάντως η αλήθεια είναι πως πολλοί μπορεί να σπάστικαν, όπως κι εγώ, από τα άπειρα fillers... Ανεξάρτητα από αυτό, όμως, κι εμένα μ' αρέσουν πολύ και το Naruto και το Bleach και πολύ τα χαίρομαι no matter what they're saying! :P
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 3:50 PM

Offline
Aug 2009
2129
animeshowdown said:


Να 'σαι καλά, κάποια στιγμή θα διαβάσω το review σου για το voices, αλλά να ξέρεις ότι το απεχθάνομαι P=


Δεν το έκανα όλο quote γιατί θα έπιανε μία σελίδα! :P
χαχα κι όμως το άσμα μιά χαρά τα λέει, ωραία lyrics!

Και by the way η μακακία είναι πως το review εκείνο το είχα γράψει με το που το τελείωσα το άνιμε και ήμουνα επηρεασμένη συναισθηματικά όσο να 'ναι, πράγμα που σύμφωνα με τον καθηγητή μου, που κάνω τη διάλεξη, είναι πολύ κακό, αλλά δε βαριέσαι! :P Καμμιά φορά είμαι έτσι παρορμητική... μετά του κατέβασα έναν βαθμό, γιατί είχα βάλει 10 αρχικά...
Εσύ γιατί το απεχθάνεσαι πάντως; Να σου πω εμένα πιο πολύ μου άρεσε αυτό από το 5 centimeters... μου φάνηκε πιο λιτό και πιο άμεσο. Το συγκεκριμένο review μου τα παραλέει λιγάκι είναι η αλήθεια... αλλά η πλάκα είναι πως είναι αυτό με τα πιο πολλά helpful αναλογικά. Θα με τρελάνουν οι MALάδες!! lol
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 4:02 PM

Offline
Jan 2008
1476
JusticeUndone said:
animeshowdown said:


Να 'σαι καλά, κάποια στιγμή θα διαβάσω το review σου για το voices, αλλά να ξέρεις ότι το απεχθάνομαι P=


Δεν το έκανα όλο quote γιατί θα έπιανε μία σελίδα! :P
χαχα κι όμως το άσμα μιά χαρά τα λέει, ωραία lyrics!

Και by the way η μακακία είναι πως το review εκείνο το είχα γράψει με το που το τελείωσα το άνιμε και ήμουνα επηρεασμένη συναισθηματικά όσο να 'ναι, πράγμα που σύμφωνα με τον καθηγητή μου, που κάνω τη διάλεξη, είναι πολύ κακό, αλλά δε βαριέσαι! :P Καμμιά φορά είμαι έτσι παρορμητική... μετά του κατέβασα έναν βαθμό, γιατί είχα βάλει 10 αρχικά...
Εσύ γιατί το απεχθάνεσαι πάντως; Να σου πω εμένα πιο πολύ μου άρεσε αυτό από το 5 centimeters... μου φάνηκε πιο λιτό και πιο άμεσο. Το συγκεκριμένο review μου τα παραλέει λιγάκι είναι η αλήθεια... αλλά η πλάκα είναι πως είναι αυτό με τα πιο πολλά helpful αναλογικά. Θα με τρελάνουν οι MALάδες!! lol
Καλά είσαι
ναι, ανάλογο των περιστάσεων και των συναισθημάτων

διάλεξη?

Δεν μου άρεσε το art direction (ναι ναι είμαι ανώριμος) αλλά κατά κύριο λόγο το όλο concept με το κινητό με ενόχλησε πάρα πολύ :( το θεώρησα εντελώς ανόητο, δεν μου κάθησε καλά συνολικά και γι'αυτό το βαθμολόγησα πολύ χαμηλά (είναι ο τρόπος μου να πω σε κάποιον μακριά και αγαπημένοι από αυτό)

Τεσπα το 5cm ήταν πολύ πιό ευχάριστο για εμένα... γούστα είναι...
:v
Jun 12, 2010 4:11 PM

Offline
Aug 2009
2129
animeshowdown said:
]Καλά είσαι
ναι, ανάλογο των περιστάσεων και των συναισθημάτων

διάλεξη?

Δεν μου άρεσε το art direction (ναι ναι είμαι ανώριμος) αλλά κατά κύριο λόγο το όλο concept με το κινητό με ενόχλησε πάρα πολύ :( το θεώρησα εντελώς ανόητο, δεν μου κάθησε καλά συνολικά και γι'αυτό το βαθμολόγησα πολύ χαμηλά (είναι ο τρόπος μου να πω σε κάποιον μακριά και αγαπημένοι από αυτό)

Τεσπα το 5cm ήταν πολύ πιό ευχάριστο για εμένα... γούστα είναι...



Ναι... δίνω διάλεξη σε μία εβδομάδα, με θέμα τα fan video στο youtube, amv κλπ...!!!!! wish me luck ^.^


Anyway, θα συμφωνήσω πως είχε κάποια θεματάκια στον τομέα art... πχ τα mecha έδειχναν κάπως παράξενα... και το design των χαρακτήρων "wasn't my cup of tea", που λένε. Δεν μου άρεσαν ειδικά τα πρόσωπα... αυτό που μου άρεσε πολύ όμως ήτανε η χρωματική παλέττα. Και παρ' όλο που η ιδέα με τα κινητά έμπαζε από παντού, παρ' όλα αυτά μου φάνηκε έξυπνο κάπως σαν σκέψη, όχι τόσο όπως το απέδωσε, αλλά σαν ιδέα το να απεικονίσει την απόσταση και το μάταιο της κατάστασης.
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 12, 2010 4:20 PM

Offline
Jan 2008
1476
JusticeUndone said:
Ναι... δίνω διάλεξη σε μία εβδομάδα, με θέμα τα fan video στο youtube, amv κλπ...!!!!! wish me luck ^.^


Anyway, θα συμφωνήσω πως είχε κάποια θεματάκια στον τομέα art... πχ τα mecha έδειχναν κάπως παράξενα... και το design των χαρακτήρων "wasn't my cup of tea", που λένε. Δεν μου άρεσαν ειδικά τα πρόσωπα... αυτό που μου άρεσε πολύ όμως ήτανε η χρωματική παλέττα. Και παρ' όλο που η ιδέα με τα κινητά έμπαζε από παντού, παρ' όλα αυτά μου φάνηκε έξυπνο κάπως σαν σκέψη, όχι τόσο όπως το απέδωσε, αλλά σαν ιδέα το να απεικονίσει την απόσταση και το μάταιο της κατάστασης.
Break a leg


literally

αλλά σοβαρά τώρα, σκίσε τους τον πάτο

Όμορφα, λουλούδια, ίσως αυτό με την παλέτα να ισχύει... αλλά είμαι αμετανόητος ( ακόμα και γνωρίζοντας ότι το production του ήταν εξευτελιστικά low badget)
Ναι δε διαφωνώ πέρναγε και αυτό το μήνυμα*, αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου P=
animeshowdownJun 12, 2010 4:25 PM
:v
Jun 13, 2010 5:26 AM

Offline
Jun 2008
547
edw itan p legame gia diamaxes 'h sto intro thread? tespa, vrika ena post mu pu imun ligo eknevrismenos ara nai anoixta metwpa tha iparksun se kamia sinantisi..:p

http://myanimelist.net/forum/?topicid=54256&show=60
Jun 13, 2010 5:35 AM

Offline
Jan 2008
1476
βλέποντας code geass γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος
:v
Jun 13, 2010 5:41 AM

Offline
Aug 2009
2129
animeshowdown said:
Break a leg


literally

αλλά σοβαρά τώρα, σκίσε τους τον πάτο

Όμορφα, λουλούδια, ίσως αυτό με την παλέτα να ισχύει... αλλά είμαι αμετανόητος ( ακόμα και γνωρίζοντας ότι το production του ήταν εξευτελιστικά low badget)
Ναι δε διαφωνώ πέρναγε και αυτό το μήνυμα*, αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου P=


Χεχε σ' ευχαριστώ!! Θα κάνω ό,τι μπορώ!!! :P
Πάντως ο τύπος ξύπνιος, και low badget και κάνει σχετική επιτυχία! :P
Εντάξει δεν είναι και το αριστούργημα των άνιμε είναι η αλήθεια, οπότε i won't bother supporting it! :P
sasq said:
edw itan p legame gia diamaxes 'h sto intro thread? tespa, vrika ena post mu pu imun ligo eknevrismenos ara nai anoixta metwpa tha iparksun se kamia sinantisi..:p

http://myanimelist.net/forum/?topicid=54256&show=60


Χαχα, τι χαμός γίνεται έκει μέσα! xD Σφάζεστε για το Geass! :P Πες ταα, πες τους τα χρυσόστομε!!!! Να σου πω την αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιου να μην του άρεσε έστω και λίγο αυτό το άνιμε. Μου φαίνεται εντελώς περίεργο, καθώς είχε λίγο από όλα και όλο και κάπου μας πιάνει όλους. Εμένα πάντως είναι ένα από τα personal favorites και ειδικά η 2η σεζόν. Πολλοί την κατακρίνουν, αλλά για εμένα ήταν πολύ πιο προσεκτικά δομημένη, με μεγαλύτερη εξέλιξη χαρακτήρων, περισσότερο συναίσθημα και με ένα πολύ ικανοποιητικό τέλος.
“In a mad world, only the mad are sane.”Akira Kurosawa
Jun 13, 2010 5:47 AM

Offline
Jun 2008
547
animeshowdown said:
βλέποντας code geass γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος


i knooow, right?
JusticeUndone said:

Χαχα, τι χαμός γίνεται έκει μέσα! xD Σφάζεστε για το Geass! :P Πες ταα, πες τους τα χρυσόστομε!!!! Να σου πω την αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιου να μην του άρεσε έστω και λίγο αυτό το άνιμε. Μου φαίνεται εντελώς περίεργο, καθώς είχε λίγο από όλα και όλο και κάπου μας πιάνει όλους. Εμένα πάντως είναι ένα από τα personal favorites και ειδικά η 2η σεζόν. Πολλοί την κατακρίνουν, αλλά για εμένα ήταν πολύ πιο προσεκτικά δομημένη, με μεγαλύτερη εξέλιξη χαρακτήρων, περισσότερο συναίσθημα και με ένα πολύ ικανοποιητικό τέλος.


kai ta 2 iperoxa itan.. :) kai to evlepa kai sinxronws me deathnote.. aah ti epoxes:D pu na ksanavgalw tetoia gousta twra.. me ergo proxy kai f/sn kati 8a kanw ,but still.
Jun 13, 2010 5:50 AM

Offline
Apr 2009
1418
JusticeUndone said:
Χαχα, τι χαμός γίνεται έκει μέσα! xD Σφάζεστε για το Geass! :P Πες ταα, πες τους τα χρυσόστομε!!!! Να σου πω την αλήθεια δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται κάποιου να μην του άρεσε έστω και λίγο αυτό το άνιμε. Μου φαίνεται εντελώς περίεργο, καθώς είχε λίγο από όλα και όλο και κάπου μας πιάνει όλους. Εμένα πάντως είναι ένα από τα personal favorites και ειδικά η 2η σεζόν. Πολλοί την κατακρίνουν, αλλά για εμένα ήταν πολύ πιο προσεκτικά δομημένη, με μεγαλύτερη εξέλιξη χαρακτήρων, περισσότερο συναίσθημα και με ένα πολύ ικανοποιητικό τέλος.
Α όχι και εσύ... ναι η πρώτη σειρά έχει λίγο για όλους, οπότε λογικό είναι να αρέσει λίγο σε όλους... ΛΙΓΟ... οπότε άστο το πρώτο.... αλλά αυτό το R2... αυτό το R2... θα ήθελα να ήξερα την προσεκτική δόμηση της ιστορίας που την είδες, την πιστευτή εξέλιξη των χαρακτήρων επίσης που την είδες, όλα αυτά τα θετικά τέλως πάντως που λες που τα είδες... ένα χάος και μισό ήταν η σειρά που δεν ήξερε τι έδειχνε, τα deus ex machina(ή μάλλον diavolus) έδειναν και έπαιρναν... οι χαρακτήρες ήθελαν κλωτσιές και το σενάριο είχε πιο πολλές τρύπες και απο κεφαλογραβιέρα... τέλως πάντων θα το αφήσω εδώ... έχοντας απλά εκφράσει την εντονότατη διαφωνία μου στο θέμα.
Ίσως απλά αδυνατώ να καταλάβω τα γούστα ορισμένων... τι να πω...
Jun 13, 2010 6:12 AM

Offline
Jan 2008
1476
sasq said:
animeshowdown said:
βλέποντας code geass γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος


i knooow, right?
Απλά θεικό
:v
Jun 13, 2010 8:50 AM

Offline
Jun 2008
547
animeshowdown said:
sasq said:
animeshowdown said:
βλέποντας code geass γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος


i knooow, right?
Απλά θεικό


hmm? poio? to reply? haha
Jun 14, 2010 9:16 AM

Offline
Jan 2008
1476
Εξεταστική :(
:v
Jun 14, 2010 9:57 AM

Offline
Jun 2008
547
japan v cameroon 1-0.
Jun 14, 2010 10:07 AM

Offline
Jan 2008
1476
το cameroon πάντως είναι κλάσεις ανώτερο
:v
Jun 14, 2010 11:30 AM

Offline
Jun 2008
547
who cares, we're wapanese. xD
Jun 14, 2010 1:56 PM

Offline
Apr 2009
1418
sasq said:
who cares, we're wapanese. xD
Θες να πεις wannabese υποθέτω...
Jun 14, 2010 3:19 PM

Offline
Jun 2008
547
Alas86 said:
sasq said:
who cares, we're wapanese. xD
Θες να πεις wannabese υποθέτω...


oxi.
ela kserola, http://encyclopediadramatica.com/Wapanese .Genika isws de katalaveis ti leei kai einai k degrading. Opote mi mpeis kan kai apla epeksergasou afto p 8a pw.. japanese-wannabes = wapanese. to wa einai apo to wannabe. afta :D
Jun 14, 2010 3:20 PM

Offline
Dec 2008
144
Πωωω αυτή η encyclopediadramatica όνομα και πράγμα!
Jun 14, 2010 3:34 PM

Offline
Apr 2009
1418
sasq said:
oxi
ela kserola, http://encyclopediadramatica.com/Wapanese .Genika isws de katalaveis ti leei kai einai k degrading. Opote mi mpeis kan kai apla epeksergasou afto p 8a pw.. japanese-wannabes = wapanese. to wa einai apo to wannabe. afta :D
Καθόλου japanese, σκέτο wannabes... και έλεος λες να μην ξέρω τον όρο ή πως πάω να σου πουλήσω μούρη... λίγο χιουμοράκι πήγα να κάνω ο έρμος...
Jun 14, 2010 3:40 PM

Offline
Jun 2008
547
Alas86 said:
Καθόλου japanese, σκέτο wannabes... και έλεος λες να μην ξέρω τον όρο ή πως πάω να σου πουλήσω μούρη... λίγο χιουμοράκι πήγα να κάνω ο έρμος...


a ok. Nomiza ipirxe kontra. Paw paso sorry. Ee persi ixa mites ta mallia mu an afto metraei ws attribute. hahaha. Otan kureftw 8a ksanaexw.
Jun 14, 2010 3:53 PM

Offline
Jan 2008
1476
Μου αρέσει ιδιαίτερα το section της encyclopedia dramatica σχετικά με τον αυνανισμό με μίνι φιγούρες

Με έκανε καλύτερο άνθρωπο
:v
Jun 14, 2010 4:01 PM

Offline
Jun 2008
547
i knooow ,right? lol :p (de 8imame ama to xw diavasi vasika)
Jun 14, 2010 4:01 PM

Offline
Dec 2008
144
ahahahahahahahah

zw gia ta posts tou animeshowdown!
Jun 14, 2010 4:13 PM

Offline
Jan 2008
1476
sasq said:
i knooow ,right? lol :p (de 8imame ama to xw diavasi vasika)
δεν το βρίσκω :(

Yasuhiro-chan said:
ahahahahahahahah

zw gia ta posts tou animeshowdown!
με φοβίζεις :v
:v
Jun 14, 2010 4:14 PM

Offline
Jun 2008
547
41 seconds ago
Jun 14, 2010 4:26 PM

Offline
Jan 2008
1476
ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟΝ ΛΕΒΙΕ ΣΟΥ
:v
Jun 14, 2010 4:36 PM

Offline
Dec 2008
144
animeshowdown exeis 666 pots! -.-
Jun 14, 2010 4:42 PM

Offline
Jan 2008
1476
τώρα που το ανέφερες με έπιασε ο αυτισμός μου και θ'αρχίσω να deletάρω :(
:v
Jun 14, 2010 4:42 PM

Offline
Jan 2008
1476
ααα το post count δεν αλλάζει :(
:v
Jun 16, 2010 7:42 PM

Offline
Jun 2008
547
lulz. Bla bla. KSimerwnei
Jun 18, 2010 3:21 PM

Offline
Jun 2008
547
tsumaranai
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last »

More topics from this board

» Introduce yourselves please./Παρουσιαστείτε. ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

neratza713 - Nov 9, 2008

1192 by Ignis_ »»
Apr 12, 2021 7:06 AM

» Τι anime είδατε πρόσφατα;

Vilis - Mar 8, 2015

43 by Spykakos »»
Oct 13, 2020 8:12 AM

» Tί mangas διαβάζετε αυτή την περίοδο?

neratza713 - Jan 9, 2013

26 by Spykakos »»
Oct 13, 2020 8:08 AM

» The GreekZ Club Discord!

everynamestaken - Dec 11, 2017

10 by Texi »»
Apr 21, 2020 5:18 PM

» Greek Related Anime

Utellme - Nov 1, 2009

18 by Mikaya_Murasaki »»
Dec 20, 2016 9:21 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login