Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) « 1 [2] 3 »
May 9, 2010 11:17 AM

Offline
Aug 2009
64
Nie rozumiem jak można lubić Kaname O.o Przecież on jest beznadziejny. Nie to co Zero :P
May 9, 2010 11:24 AM

Offline
May 2010
1625
Chyba Kaname jednomyślnie zostanie najbardziej debilnym facetem z anime^^
May 9, 2010 12:03 PM

Offline
Dec 2009
1792
hihi, przejrzałyśmy pedała na wylot (bez obrazy, pedałowie, on jest gorszy od pedałów. co więcej, pedały są OK. Kaname powinien iść wysysać krew z łupków w kamieniołomach X_X)
May 10, 2010 10:08 AM

Offline
Nov 2009
623
Potnijcie mnie i posypcie solą, ale ja uwielbiam Yuu i Sasuke -w-

Nie znoszę za to:
Ryou Shirogane ("Tokyo Mew Mew")
Masaya Aoyama ("Tokyo Mew Mew")
Kakeru Satsuki ("11eyes") - się z Yuką dobrali ...
Kouta ("Elfen Lied")
Riku Aoba ("Tokimeki Memorial ~Only Love~)
Hiroshi Kuzumi ("Ookami Kakushi")
Rossiu Adai ("Tengen Toppa Gurren Lagann")
Kaname Kuran ("Vampire Knight")
May 10, 2010 11:01 AM

Offline
Dec 2009
1792
wybaczę ci wszystko, jeśli nie lubisz oblechaname (Zirouu x3) ^^ a widzę, że go nie znosisz, dlatego nawet Sasa ci wybaczę (kiedy włącza tryb *chory na umyśle* to jest całkiem, ee, znośny. choć nie mówię, że go lubię czy POlubię -.-)
May 10, 2010 11:32 AM

Offline
May 2010
1625
Racja, Sasa jeszcze można znieść;)
A co do Tokyo Mew Mew, to większość postaci jest przeze mnie znienawidzonych...
May 10, 2010 11:42 AM
Offline
Nov 2009
128
Ayumi_Tsukada said:

Nie znoszę za to:
Ryou Shirogane ("Tokyo Mew Mew")
Masaya Aoyama ("Tokyo Mew Mew")
Kakeru Satsuki ("11eyes") - się z Yuką dobrali ...
Kouta ("Elfen Lied")
Riku Aoba ("Tokimeki Memorial ~Only Love~)
Hiroshi Kuzumi ("Ookami Kakushi")
Rossiu Adai ("Tengen Toppa Gurren Lagann")
Kaname Kuran ("Vampire Knight")


Nie no... Shirogane jest fajny XD Aoyama i ten przerośnięty palant z kosmosu *nie pamięta imienia* <nie Kisshu> to cioty. Ryou przynajmniej do ludzi bardziej podobny ;P
OMG, Hiroshi to taka ciota! T_T''' Kompletnie o nim zapomniałam. Dzięki za przypomnienie, że on istnieje i że powinnam go zabić XD <w sumie to zapominając o nim kompetnie, to go uśmiersiłam w myślach XD> Przez niego przestałam oglądać Ookami Kakushi o_o
May 10, 2010 12:04 PM

Offline
Jan 2010
403
Heh, pewnie zostanę zamordowana xD No ale co tam, zrobie swoją listę^^
1. oczywiście Kaname - przyłączam sie do tego, co mówiłyście wcześniej o nim^^
2. Suzaku Kururugi - Phi, mimo że zabił swojego ojca nadal go nie lubię xD Psychol sie Lulusiowi sprzeciwiał -.-
3. Yukinojo Toyama- zbyt słodkie xD
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
5. Edgar J. C. Ashenbert - Zbyt podobny do Tamcia -.-
6. Shoutarou Fuwa - nadęty dupek
7. Kakeru Satsuki - debil
8. Shito Tachibana - ten też -.-
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-
May 10, 2010 12:06 PM

Offline
Nov 2009
623
Eh, Kaname Kurak jest do pupy -w-
A wiecie co jest najlepsze? Nie wiem, czy kupujecie polskie wydanie Vampire Knight, ale autorka cały czas tam podkreśla, że "Nie wiem, czy Zero jest wystarczająco dobry, żeby dorównać Kaname", a przynajmniej ja tak zrozumiałam. A Zero jest boski i tyle.

A ja się w Sasuke zakochałam mając dwanaście lat. 8D
Eh, te czasy podstawówkowe ... Moje pierwsze anime ... Eh ...
Szczerze, to najbardziej lubię takich gburowatych brunetów. Już sporo osób powiedziało mi, że mam zryty gust, ale co tam. ^^

Z Tokyo Mew Mew lubię tylko Zakuro i to wyłącznie dla jej postaci zaczęłam to oglądać (zaczęłam jakieś trzy lata temu, a do tej pory nie skończyłam ...).

Shirogane mnie wkurza ze względu na ratowanie z każdej opresji naszej SŁiiIIt KawAiiiI Ichigo (której nie cierpię).

Nie chciałam tu przeklinać, ale widzę, że jednak mogę co poniektórych nazywać ciotami. xD Z czego Hiroshi jest chyba ich królem. Eh, ja Ookami skończyłam, bo chciałam Nemuru oglądać. :P

I o ile uwielbiam Akirę z "Dance in the Vampire Bund" to jego miłość do popierdzielonej księżniczki odbiera mi całą przyjemność oglądania go, bo zawsze jest z nim na ujęciach. DX


Się rozpisałam. ~
May 10, 2010 12:09 PM

Offline
Nov 2009
623
Sol_Indra said:
Heh, pewnie zostanę zamordowana xD No ale co tam, zrobie swoją listę^^
1. oczywiście Kaname - przyłączam sie do tego, co mówiłyście wcześniej o nim^^
2. Suzaku Kururugi - Phi, mimo że zabił swojego ojca nadal go nie lubię xD Psychol sie Lulusiowi sprzeciwiał -.-
3. Yukinojo Toyama- zbyt słodkie xD
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
5. Edgar J. C. Ashenbert - Zbyt podobny do Tamcia -.-
6. Shoutarou Fuwa - nadęty dupek
7. Kakeru Satsuki - debil
8. Shito Tachibana - ten też -.-
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.
May 10, 2010 12:14 PM

Offline
Jan 2010
403
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
...
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.


Aaa! Jesteś pierwszą osobą, która sie nie zachwyca Tamakim *.* Bliźniacy sa świetni *największa wielbicielka Hikaru* xD
May 10, 2010 12:15 PM

Offline
Dec 2009
1792
Sol-chan... nie zmuszaj mnie do zabicia siebie xD ze wszystkimi się zgodzę, nawet z Suzaku, który w gruncie rzeczy nie jest taki zły... ale NA LITOŚĆ BOSKĄ! CO TU ROBI TAMAKI!? TT^TT on (co prawda później, w mandze) staje się całkiem, ee, głęboką postacią :( co prawda, ideałem nie jest i zachowuje się jak dziecko, ale w tym jego urok! I proszę, nie mówcie źle o Tama-chanie, bo palce wyrwę! xD chociaż nie mówię, że lubię go najbardziej ;D (K A O R U <3) (btw, Kaoru, Tamaki, Kyouya and Hikaru are soooo smeeeeeeeexy <3
japangirl1995May 10, 2010 12:21 PM
May 10, 2010 12:21 PM

Offline
Jan 2010
403
No i własnie dlatego go nie lubię xD Mógłby sie czasami odchamić czy coś *patrzy na "swoich" chłopców* a tan nie! Tylko Haruhi mu w głowie xD Zbyt dziecinny jest, lekkomyślny no i w ogóle mi do gustu nie przypadł *nie przepada za blondynami o niebieskich oczach* xD
May 10, 2010 12:37 PM

Offline
Nov 2009
623
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
...
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.


Aaa! Jesteś pierwszą osobą, która sie nie zachwyca Tamakim *.* Bliźniacy sa świetni *największa wielbicielka Hikaru* xD


Może dlatego, że nie przepadam za blondynami i playboyami. :3
Nie bierz mi Hikaru. ): Będę ryczeć ... T^T
May 10, 2010 12:39 PM

Offline
Jan 2010
403
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
...
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.


Aaa! Jesteś pierwszą osobą, która sie nie zachwyca Tamakim *.* Bliźniacy sa świetni *największa wielbicielka Hikaru* xD


Może dlatego, że nie przepadam za blondynami i playboyami. :3
Nie bierz mi Hikaru. ): Będę ryczeć ... T^T

Ej, ale ty będziesz miała Kaoru, przecież to sprawiedliwe jest xD
May 10, 2010 12:44 PM

Offline
Nov 2009
623
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
...
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.


Aaa! Jesteś pierwszą osobą, która sie nie zachwyca Tamakim *.* Bliźniacy sa świetni *największa wielbicielka Hikaru* xD


Może dlatego, że nie przepadam za blondynami i playboyami. :3
Nie bierz mi Hikaru. ): Będę ryczeć ... T^T

Ej, ale ty będziesz miała Kaoru, przecież to sprawiedliwe jest xD


Ale ja wolę Hikaru. DX
[jaki offtop ... xD]
May 10, 2010 2:36 PM

Offline
Nov 2009
797
1.Kaname Kuran-to co o nim myślę >klik<
2.Suzaku Kururugi-ła bo mnie on denerwuje^^
3.Near-nienawidzę go za całokształt twórczości!
4.Skin Boric-Wkurza mnie
5.Sloth-mnie też się nie chce, ale bez przesady oO
6.Yuusaku Kitamura-nie pytajcie czemu...bo nie wiem
7.Rolo Lamperouge-jeden wielki LOL
8.Sol(z FT)-sama jego morduncja mówi za siebie. On jest z Matołkowa O.o
9.Renji Asou-ciotka ogólnoświatowa
10.Nie wiem, ktoś się znajdzie XD

Co do wcześniejszych postów, zgadzam się ze wszystkimi obelgami na temat Kaname.
Jak koleżanka powiedziała, że jest fajny to przetoczyłam się po podłodze Oo' Nie wytrzymałam.
On jest zmordopedałkiem(sorry bracia geje, ale on naprawdę tak wygląda) i zboczeńcem. Wygląda jak wygląda, ten Kapeć-sempai nasz. Zepsuł mi pairing ulubiony i Wujka Samo Zło tłukł. Jak na niego patrzę to mam ochotę mu przywalić. Jest gorszy niż Ruscy, i niech pocałuje się w d*! Kopać rowy idzie, w kopalni niech pracuje, w kamieniołomach, niech odda swoją krew potrzebującym, bo jemu nie potrzebna, bo i tak wcześniej czy później zostanie zaatakowany przez fanów ZeroxYuuki lub fanów Zerusia.
PaniczWolandMay 11, 2010 6:39 AM

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
May 10, 2010 10:23 PM

Offline
Jan 2010
403
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...





Ale ja wolę Hikaru. DX
[jaki offtop ... xD]

No to.. Podzielimy się? xD
May 11, 2010 12:31 AM

Offline
May 2010
1625
Ej, a ja?!
Dobra, ja tam biorę Honey-kun'a..;p
Urzekł mnie normalnie, tym swoim: "Haru-chan, Haru-chan, pobawimy się?"
May 11, 2010 6:17 AM

Offline
Dec 2009
1792
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...
4. Tamaki Suoh - Tak, naprawdę go nie lubię. Coraz bardziej -.-
...
9. Makoto Itou - się nie dziwię, że spotkał go taki koniec -.-


Buahahaha. xD
Mimo, że nie oglądałam School Days, to miałam pełną relację z całego anime i z pewnością się zgadzam z tym, co napisałaś. :D

Dodatkowo, Tamaki mnie jakoś nie pociąga. xD
Wolę bliźniaków i Kyouyę.


Aaa! Jesteś pierwszą osobą, która sie nie zachwyca Tamakim *.* Bliźniacy sa świetni *największa wielbicielka Hikaru* xD


Może dlatego, że nie przepadam za blondynami i playboyami. :3
Nie bierz mi Hikaru. ): Będę ryczeć ... T^T

Ej, ale ty będziesz miała Kaoru, przecież to sprawiedliwe jest xD


Ale ja wolę Hikaru. DX
[jaki offtop ... xD]


NIKT NIE ZABIERZE MI KAORUSIA! -.-
May 11, 2010 6:40 AM

Offline
Apr 2010
10
1. Ichiru Kiryuu (Vampire Knight) - mi taki gejowski się wydaje i akurat u niego idzie to na duuuuży minus.
2. Ash (Pokemon) - szanujcie pokemony! Pikachu, jesteś zajebisty, mimo, że mi nie chcesz ewoluować! ...O my gosh
3. Makoto (School Days) - po prostu... nie wiem jak w ładny, niewulgarny sposób określić jego zachowanie wobec Katsury i Sekai.
4. Kouta (Elfen Lied) - nie zdradzając zakończenia anime/mangi... ja bym na jego miejscu spróbowałabym się zemścić na tej morderczyni, grr.
5. Tsuwabaki Masaharu (Natsuniro Drops/Magia Tęczowych Gwiazd) - jakiś niedorozwój. Anime obejrzałam 1 odcinek, ale gościa nie znoszę.
6. Ichigo Kurosaki (Bleach) - trochę, bo trochę, ale czasami mnie wkurza.
7. Naruto Uzumaki (Naruto/Naruto Shippuuden) - "Wszyscy są moimi przyjaciółmi, a ja osobiście jestem tak zajebisty, że umiem pokonać całe AKATSUKI jednym palcem u ręki i z zamkniętymi oczami. Dotrzymuję obietnic, więc uratuję Sasuke, któy mnie nienawidzi i nie chce mojej pmocy, ale ja i tak wiem lepiej." - Cały Naruto. Wkurzający do kwadratu schematyk.
8. Hiraga Saito (Zero no Tsukaima) - zboczeniec. To właśnie dlatego zamiast się do siebie zbliżać, Zero i jej chowaniec oddalają się od siebie.
SuxiMay 11, 2010 12:12 PM
May 11, 2010 8:27 AM

Offline
Aug 2009
59
Suzaku z Code Geassa.... on mnie wkurza nawet bardziej niż Shirley....
May 11, 2010 8:39 AM

Offline
Aug 2009
59
Dla osób nienawidzących Kaname, przed chwilą znalazłam taki klub klik
May 11, 2010 1:40 PM

Offline
Feb 2009
418
Podpisuję się pod Kuranem. Nic tylko w dywan i do Wisły (razem z "kochaną" Yuuki najlepiej...) -__-

Potem jest długo, długo nic i....;PPP


Takumi z "Nany"
Yunoki z La Corda d Oro
Frau z 07ghost
Irie Naoki z Itazuar na kiss
Tsukune z Rosario + vampire (razem z tą jego różowa pindą)
I jeszcze Kyota z Kyou, Koi wo Hajimemasu

Więcej nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać DDD;
xD


May 13, 2010 11:24 AM

Offline
Jan 2009
228
1. Kurosaki Ichigo- maczo, przegrywa walkę, super emo mode on, mega trening, w którym go w dupsko kopią, rozmowa z Zangetsu, power-up, emo mode off, killnie wroga. (cały przebieg walki truskawy- irytujące)
2. Saske Ucipa. O.O Wkurza mnie tą zemstą. Niech se odpuści, nudne to się robi. xd W ogóle to nie trawię jego niezniszczalności... -.- walec by go potrącił, to nawet się nie spłaszczy...
3. Kaname Kuran. O.O Omfg, wtf, ftw hahshuashuashua! Jak ludzie lubią potwora bijącego biednego Aidou bez powodu, liżącego i obmacującego się ze swoją siostrą, co?! co to za kosmiczne gusty... z obrazą, no.
4. Sohma Yuki (Fruits Basket)- denerwuje mnie... -.- pedał.
5. Syaoran! (Tsubasa Chronicle)- przepadnij, pasożycie!
6. Gokudera Hayato- już od początku działał mi na nerwy... tylko wyzywać umie. -.-

Info:

Wiedzcie, wy, tam na górze! Tak, wy! Hikaru jest mój. *w* Nie oddam go nawet jak wciśniecie mnie z Lenalee do jednego pomieszczenia. Słodziacy pana Suzumury Kenichiego należą do Tusi.

To chyba, że zrobimy tak. Żadna nie ruszy mi mojego męża (Lavi), to nie rozpętam wojny o rudzielca z OHSHC.

Dziękuję, dobranoc. Ciastko?


Lidiachan: Yamamoto jest fajny. Nie wiem co ty do niego masz... Rozumiem, by nie lubić durnego Gokudery, co uważa, musi wszystkich obrażać, bo jest prawą ręką Tsuny, ale by go... No ok. Sprawa gustu, ale zachowanie Ahodery zaczyna mnie irytować. Tylko by wszystkich wokoło obsypywał wyzwiskami... ; /
TusiaMay 13, 2010 11:51 AM
May 13, 2010 12:06 PM

Offline
Nov 2009
797
Żadna nie ruszy mi mojego męża (Lavi)


Laviczka nie ruszę, to samo z innymi, mogę co najwyżej zabrać Zero do domu, ale jak już mówiłam nie ruszę, jak mój Kandziu zostanie nienaruszony!

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
May 13, 2010 4:00 PM

Offline
Mar 2010
900
Ayumi_Tsukada said:
I o ile uwielbiam Akirę z "Dance in the Vampire Bund" to jego miłość do popierdzielonej księżniczki odbiera mi całą przyjemność oglądania go, bo zawsze jest z nim na ujęciach. DX


Normalnie mi to z ust wyjelas! Dla niego zmusilam sie nawet do paru chapterow mangi, ale anime - po jednym odcinku od razu wylaczylam :/

Jak tutaj cudownie tyle nienawisci do Kurana XD ze az mi humor poprawiacie musze codziennie to czytac ^^ * idzie sie zapisac do antyklubu Kanama*

A dolaczam do mojej listy tego dzieciaka-zlodzieja z DGM ( o ile mozna nazwac go facetem XD ). No tak mnie wkurzal ze nie wiem XD ( po co w ogole go wsadzili , skoro nie jest potrzebny O.o ? )
Sorry for my English ^^' If you notice any mistakes, please tell me about it ^^ Thanks for corrections ^^
May 14, 2010 6:52 AM

Offline
Jan 2009
228
StripFeeling said:
A dolaczam do mojej listy tego dzieciaka-zlodzieja z DGM ( o ile mozna nazwac go facetem XD ). No tak mnie wkurzal ze nie wiem XD ( po co w ogole go wsadzili , skoro nie jest potrzebny O.o ? )
Jakiego dzieciaka złodzieja? Jakiś z anime, z mangi? Ten Timothy, co baby za piersi łapał? o . o Największa fanka DGM nawe bohatera skojarzyć nie potrafi... *shnif* chusteczkę, please.

Lidiachan said:
BTW.Heh, mnie byś zapewne też nie polubiła, bo mam trochę cech Gokudery ^^"
Eheheheheh... jeśli chodzi o to ciągłe wyzywanie i ogólny zapał, to ja też... ale Ahodera i tak mnie irytuje. :| No, tyle, jest git.
May 16, 2010 6:00 AM

Offline
Sep 2009
1978
Kaname Kuran z VK, to ktoś komu mam ochotę najpierw przywalić w mordę, a dopiero potem powiedzieć dzień dobry~.

"japangirl1995" said:
ajaj, Manta z Shaman Kinga - boziu, jak ja go nie lubiłam, irytujący knypek.

Dokładnie! oglądałam już dawno, ale wciąż pamiętam tę Manto-męndę.

Rolo z CG, zirytował mnie jego wygląd, a potem już jakoś poszło.
Takumi Nishijou z Chaos;Head, ze swoim haremem lasek zepsuł całą serię, dureń.
Shindou Shuuichi z Gravitation, idiota.
Sakurada Jun z RM, on w ogóle ma charakter?
Wkurza mnie też Hibari z KHR!, ale zbrzydł mi przez fangaźmiące w moim otoczeniu fanki, niż samym sobą.

"Tusia" said:
Eheheheheh... jeśli chodzi o to ciągłe wyzywanie i ogólny zapał, to ja też... ale Ahodera i tak mnie irytuje. :| No, tyle, jest git.

Taak, mnie też Goku trochę denerwuje. Ale nie tak bardzo, mimo wszystko, miło ubarwia serię. :3
May 16, 2010 1:01 PM

Offline
Nov 2009
623
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...





Ale ja wolę Hikaru. DX
[jaki offtop ... xD]

No to.. Podzielimy się? xD


Dobra, podzielić się mogę. :3
Ja go biorę na wtorek, czwartek i sobotę, Ty na poniedziałek, środę i piątek, a w niedzielę, go mamy razem, dobrzsz? 8D
May 16, 2010 10:27 PM

Offline
Jan 2010
403
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
Ayumi_Tsukada said:
Sol_Indra said:
...





Ale ja wolę Hikaru. DX
[jaki offtop ... xD]

No to.. Podzielimy się? xD


Dobra, podzielić się mogę. :3
Ja go biorę na wtorek, czwartek i sobotę, Ty na poniedziałek, środę i piątek, a w niedzielę, go mamy razem, dobrzsz? 8D


Hmmm... No, może być xD
May 17, 2010 3:34 PM

Offline
Mar 2010
900
Tusia said:
StripFeeling said:
A dolaczam do mojej listy tego dzieciaka-zlodzieja z DGM ( o ile mozna nazwac go facetem XD ). No tak mnie wkurzal ze nie wiem XD ( po co w ogole go wsadzili , skoro nie jest potrzebny O.o ? )
Jakiego dzieciaka złodzieja? Jakiś z anime, z mangi? Ten Timothy, co baby za piersi łapał? o . o Największa fanka DGM nawe bohatera skojarzyć nie potrafi... *shnif* chusteczkę, please.

O właśnie tego chyba XD *nie zadała sobie nawet trudu zapamiętania imienia ^^'*
Domyślam się,że mimo wszystko chusteczka nie będzie potrzebna XD? Dobra idę się uczyć bo już wyszukuje sobie multum zajęć z wyklinaniem Kaname na czele,ale to mogę robić w trakcie XD
Sorry for my English ^^' If you notice any mistakes, please tell me about it ^^ Thanks for corrections ^^
May 19, 2010 6:36 AM

Offline
Oct 2009
2855
Ne, ne, a pał tu już Yoh Asakura? Męska wersja Yuuki Cross, ewentualnie na odwrót XD
May 19, 2010 6:55 AM

Offline
Jan 2010
403
SuouAoi said:
Ne, ne, a pał tu już Yoh Asakura? Męska wersja Yuuki Cross, ewentualnie na odwrót XD

Ej, on jest fajny! xD Nie wolno porównywać go do Yuuki! xD
May 19, 2010 10:07 AM

Offline
Mar 2010
900
Ja tam też do Yoh nic nie mam :P
Sorry for my English ^^' If you notice any mistakes, please tell me about it ^^ Thanks for corrections ^^
May 19, 2010 12:29 PM

Offline
Dec 2009
1792
Ale Suou-chan znienawidziła SK i musi pokazać, dlaczego ^^" Yoh, moim zdaniem, to typ "zwykły, najzwyklejszy nastolatek" (wyłączając, oczywiście, szamaństwo) - co czyni go niezwykłym. Trochę denerwujący BYWA, zwłaszcza w anime, ale ogółem jest nienajgorszy... w każdym razie do dziw... dziewczyny - Yuuki - bym go nie porównywała ;p
May 20, 2010 6:37 AM

Offline
May 2010
1625
Ja też o.O
Mam zdanie podobne do japangirl1995, jak dla mnie to zwykły nastolatek;pp
Nic do niego nie mam;]
May 20, 2010 8:18 AM

Offline
Oct 2009
2855
japangirl, nie tak, że znienawidziłam. Obiektywnie oceniam wykonanie, seiyuu, bohaterów...
A że Yoh nie lubię to prawda- cóż, mam alergię na większość głównych bohaterów, którym udaje się wszystko, bez względu na to, jak silny jest przeciwnik.
A że lubiłam hao, to tym bardziej nienawidziłam Yoh. Ale to, doprawdy, był znacznie mniejszy czynnik niż młodszy Asakura sam w sobie.
May 31, 2010 5:51 AM

Offline
Nov 2008
28
Hm... napewno
- Naruto Uzumaki z NARUTO
- Tsuna z Katekyo Hitman Reborn.
- Większość naukowców z D.Gray-man.
-Faust VII z Shaman Kinga.

Więcej mi nie przychodzi na myśl xD
Jun 1, 2010 1:10 AM

Offline
Oct 2009
2855
Tsunę da sie przeżyć.
Ale ciesze się, że tu też ktoś Naruto nie lubi ;d

Ale... taa ma coś z kolei do Fausta... no teej, on był faaajny XD Zwłaszcza z tymi podkrążonymi oczkami i ślepym uwielbieniem dla Elaizy... (Jak to, cholera, pisać?)
Jun 1, 2010 8:26 AM

Offline
Oct 2009
2855
W porównaniu z Yoh, Lenem, Lysergiem, treyem i tą resztą ofiar czyt. X- Laws XD
Jun 2, 2010 2:12 AM

Offline
Dec 2009
1792
Boże, ci pseudochrześcijanie X_x kiedy ich tylko zobaczyłam, kiedy wtrącali się w najgorszych momentach ze swoimi sektystycznymi prawidłami, miałam ochotę rozwalić telewizor xD
Jun 2, 2010 3:09 AM

Offline
Oct 2009
2855
E tam. Oni są spoko ^^ Jak człowiek nie wie co napisać w opku to zawsze może ich wcisnąć! A przy okazji się wyżyć i być pewnym, że czytelnicy nie będą mieli tego za złe XD
Jun 6, 2010 2:37 AM

Offline
May 2009
1012
Ja tam za X-laws nie przepadam. Ewentualnie Jeanne mogę znieść. ^^'
Ale Marco...?! Lyserg...?! B-b-błe... *telepie się*
Yoh jeszcze jakoś zniosę... Chociaż w anime... za Hao-sama to ja bym go...! >.<*** Wrr! Za to w mandze da się go znieść.

Co do innych anime to kategorycznie rozwaliłabym Kaname!!! >.<* Razem z tą jego Yuuki!!! Fuj, fuj, fuj, fuj, FUJ! *otrzepuje ręce*
Prócz tego tam, co u góry napisałam i pisać już nie chcę, nie przepadam za:
-Naruto
-Mikami (Death Note)
-Vincent (Pandora Hearts)
-Tadase (Shugo Chara) - chociaż tego lubię po zmianie charakteru, ale to chyba zalicza się bardziej do tego, że podoba mi się charakter Kiseki'ego
-Aoyama (Tokyo Mew Mew)
Jun 6, 2010 7:31 AM

Offline
Oct 2009
2855
Mikami? Który to? A... XD Tak bezpłciowy, że mi sie nawet w oczy nie rzucił xD Ale mnie wkurzył w ostatnim odcinku, nie wiedzieć czemu
Jun 6, 2010 8:04 AM

Offline
May 2009
1012
Koleś miał słomiany zapłon... =.=' No sorry, ale KIEDY on się skapnął, że ten jego cały Kami go WYKORZYSTUJE??? No, ślepym trzeba być! >.<*
Jun 7, 2010 8:20 AM

Offline
May 2009
1012
Ja też... A to dlatego, że...
Jun 7, 2010 9:29 AM

Offline
Oct 2009
2855
Wiecie co, miłe panie...
Zgadzam się z Wami w 100% XD Lidiachan, chciałam napisać to samo, ale mnie ubiegłaś... foch! XD
Jun 9, 2010 10:30 AM

Offline
Nov 2009
797
O, Mikami był centralnie do bani. "Dumne emo, zabił się długopisem" XD Ale Light'a to całkiem lubiłam. Jakoś tak mi zawsze się na niego patrzyło z aprobatą. Ale za to, że przez niego zginął mój kochany czekoladożerca zrobiłabym mu to samo co Kaname >..<

Wlezić >D
Sorry for my english ^^''
Jun 11, 2010 10:39 AM

Offline
Oct 2009
2855
Doobrze, nie będę xD
Near to... =.='

Ej, jak MAL nie dopuszcza myślników... O.o
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (3) « 1 [2] 3 »

More topics from this board

Sticky: » propozycje do characters relations ( 1 2 )

yuucchi - Apr 6, 2010

81 by Hiromi_Ise »»
Jun 30, 2012 11:31 AM

» Najgłupsza Bohaterka Kwietnia 2011 [NOMINACJE OTWARTE]

yuucchi - Apr 1, 2011

13 by Hiromi_Ise »»
Jun 21, 2012 3:28 AM

» [OTWARTE!] Karty Klubowe

isibeal - Jan 3, 2011

41 by Mimetka »»
Jun 14, 2012 2:40 PM

» [ZAMKNIĘTE] +150 members LE

yuucchi - Feb 22, 2011

19 by GabrielaTheWitch »»
Mar 17, 2011 11:10 AM

» [GRA] Kim jestem?

SuouAoi - Aug 17, 2010

25 by yuucchi »»
Feb 17, 2011 10:40 AM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login