MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

propozycje do characters relations
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Polski Anty FC Debilnych Bohaterek »» propozycje do characters relations

Must be a Club Member to Reply
Pages (5) [1] 2 3 » ... Last »
04-06-10, 1:04 AM

ok, tu dajemy nasze propozycje do powiązań z postaciami.
proszę o podanie anime/mangi z jakiej dana postać jest.

miłej zabawy! : )

ps. zjem jak postać na liście się powtórzy, czytać posty, nu.
Modified by isibeal, 08-25-10, 2:04 PM

04-06-10, 3:18 AM

Road Kamelot, d.gray-man. zaczyna mnie irytować coraz bardziej, może jeszcze nie aż tak jak Lenalee Lee, ale jednak.

04-06-10, 3:58 AM

Road mnie wk**wia od początku, nu.

teraz ja, hehe:

d.gray-man - Lulubell jeszcze, aww.
dtb - ryusei no gemini - Suou Pavlichenko
dogs: bullets & carnage - Nill
FF VII advent children - Tifa Lockhart
fullmetal alchemist - Winry Rockbell, Ran Fan, Mei Chang
fulmetal alchemist: conqueror of shamballa - Noah (kolejna beznadziejna bohaterka kochająca się w Edzie, bleh.)
gintama - Kagura, Kyubei Yagyu
mobile suit gundam 00 - Marina Ismail
mobile suit gundam seed/seed destiny - Lacus Clyne, Cagali Athla
pandora hearts - Alice
seikon no qwaser - Tomo Yamanobe, Teresa Beria
sengoku basara - Ichi
zombie loan - Michiru Kita

tyle na razie.
Modified by yuucchi, 04-07-10, 12:02 AM

04-06-10, 4:36 AM

zrobiłam sobie rachunek sumienia, i stwierdziłam, że nie ma tak wiele bohaterek, które mogę zaliczyć do kategorii 'zabić'. może dlatego, że mało anime oglądam x:

z d.gray-mana prawie wszystkie dziewczyny mnie drażnią, Katsura nie umie tworzyć takich postaci.
Lenalee (zgiń, przepadnij, królewno ze zmieniającym się co miesiąc wyglądem/kolorem włosów/rozmiarem biustu), Road, Fou (nienawidzę dziewczyn zachowujących się jak ona), Lou-Fa, czy jak jej tam było (fangirlki są złe), i cała zgraja piszczących idiotek z fillerów.
z fullmetala - Winry (jak w przypadku Fou). ta cała Noah (ona się tak nazywała? o: nawet nie pamiętam) mnie nawet nie denerwowała.
i pewnie są jeszcze jakieś, ale te akurat naprawdę zaszły mi za skórę, przez swoje istnienie x:

04-06-10, 4:44 AM

jak dasz radę to oglądaj więcej :o

ona ostatnio się w ogóle stacza *wywraca oczy jak w tej emocie na dA*
jakby Lou-Fa nie była emo-sierotą-z-kompleksami-i-nie-latałaby-za Allenem to by była całkiem całkiem. Fou jakoś nie mogę nie lubieć, nawet nie wiem czemu x.x idiotki z fillerów są już dobitnie zidiociałe D:
Noah jest strasznie zamulona jak dla mnie, brr. i jeszcze sie klei do Edzia.
przypomnij sobie :<

04-06-10, 4:56 AM

nie chce mi się >>

no coś Ty x:
taa, ale niestety jest emo-sierotą latającą za Allenem, więc mnie drażni. wszyscy uwielbiają Fou, bo się troszczy niby o ludzi, ale ja mam to gdzieś, dla mnie jest denerwującą, wrzeszczącą idiotką, tak samo jak Winry.
nawet mi to klejenie nie przeszkadzało, w kinówce NAPRAWDĘ mogłam wyobrazić sobie mój pairing. i nie rozumiem czemu wszyscy tak na nią narzekają.
nie ma więcej o.o reszta to po prostu idiotki z pustą głową i wypchanymi cyckami jakich jest pełno w tym, co japońskie, ale one po prostu są, i nie odczuwam chęci zlikwidowania ich x:

(aww, w końcu łaskawie zmienił mi się avatar)

04-06-10, 5:03 AM

ej no D:

zła pani x.x
biedny Allen, tyle za nim panien lata. troszczy się o ludzi? nie zauważyłam o.o' xd Winry to już inna bajka.
kinówka pod tym względem była genialna. on nawet na Eda czekał, i cieszył się jak go zobaczył, aww <3 *lubi ten moment*
mi wystarczy to, że są puste :o ale jak nie masz takich do zlikwidowania to dobrze :<

(już dawno taki był o.o)

04-06-10, 5:27 AM

nie ma dla mnie dobrego anime :<

taa. no ludzie zwykle podają taki argument, 'Fou troszczy się o Baka', na przykład. Winry jest taka sama. i jeszcze Anna z Shaman King. niemal identyczne postacie. (o, Anna też mnie denerwowała!)
nienawidzę bohaterek typu 'troszczę się o przyjaciela, ale biję go po łbie przy każdej nadarzającej się okazji'.
no właśnie :<
jakbyś chciała likwidować puste bohaterki z anime, to zniknęłaby ich większa połowa o.o

zrób spis tych bohaterek w swoim pierwszym poście, pogrubioną czcionką. ludzie będą wiedzieć kto już był podawany.

04-07-10, 12:09 AM

da się zauważyć :<

raczej Bak o Fou, ona by go zmasakrowała przy pierwszej, lepszej okazji o.o' no tak, chodziło mi o inną serię. dla mnie po czasie SK stał się neutralnym anime, teraz nic do tego nie czuję, nu (czekaj, to już chyba z dziesięć naliczyłam xd)
...'kluczem albo inną rzeczą, którą dla niego zrobiłam, by mógł ratować świat'. Lenalee taka jest! *pamięta moment pieprznięcia królika w policzek na Arce*
ale one są denerwujące, noo ._. *tak marudzi, gdyż nienawidzi pustych idiotek z wypchanym biustem, które są tylko po to by je ratować/chronić, a wszyscy fajni faceci z których by było ładne yaoi gapią się i ślinią na widok jej cycków*

zrobione, poprawione, dopisane.
Modified by yuucchi, 04-07-10, 12:16 AM

04-07-10, 8:30 AM

Widzę, że jest tu trochę propozycji więc po moich długich przemyśleniach zrobię tak: wybiorę te bohaterki, które powtórzyły się tutaj najczęściej tak więc nadal piszcie swoje propozycje ^^. Po przewertowaniu waszych wiadomości dodaje Road i Lou-Fa, których również nie lubię <3

Ja wspomnę jeszcze o Sakurze z Naruciaka, ta to mnie strasznie wkurza. Tylko w kółko "Sasuke, Sasuke!" -.-"
Modified by Gilu-chwan, 04-07-10, 8:41 AM

04-07-10, 9:01 AM

dgm króluje, aww.
ale wiesz, Lou Fa jest jaka jest przez autorkę, Hoshino bardzo ją zepsuła.

dawaj Sakure, irytuje mnie strasznie. tak samo jak Naruto i Sasuke.

04-07-10, 9:30 AM

Tzn. Naruciaka jeszcze jakoś przetrawię ale Sasek... fuj, obrzydlistwo! Dobra koniec o facetach! xP

04-07-10, 10:13 AM

Moja kolezanka z plebiscytu na najglupsza bohaterke kwietnia ;]

Angelique z ' Neo Angelique Abyss

Nie lubie kobiet ktore niedosc ze nie moga sobie poradzic w to jeszcze przeszkadzaja!

04-09-10, 7:53 AM

A co sądzicie o Yuuki z Vampire Knight? <3

04-09-10, 8:44 AM

Bylaby ok gdyby... NIE OLALA ZERO!

04-09-10, 8:47 AM

wszyscy jakoś na nią narzekają o:

04-09-10, 8:49 AM

Bo Zero byl super ^^

04-10-10, 5:31 AM

No właśnie u.u Piękna twarz Zero była zasmucona przez Yuuki... Jak ona mogła mu to zrobić i wybrać tego idiotę Kaname? u.u

04-14-10, 4:36 AM

Właśnie! Yuuki z VK xd I jeszcze tą całą Nagisę z Clannada

04-15-10, 12:13 AM

Pozwolę sobie dodać Sakurę i Yuuki. Nagisę dodam jak ktoś jeszcze wypowie się na jej temat. Ja jej niestety nie znam...

Pages (5) [1] 2 3 » ... Last »
Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices