MyAnimeList.net

Forums

Recent Posts | My Watched Topics | My Ignored Topics | Search

Różne zajwiskowe zjawiska paranormalne.
MyAnimeList.net Forum »» Club Discussion »» Yin & Yang »» Różne zajwiskowe zjawiska paranormalne.

Must be a Club Member to Reply
09-01-09, 4:05 AM

Opowiadamy o swoich przygodach paranormalnych xD
Też tak kiedyś mieliście? Siedzicie przed kompem na biurku szklanka z colą, chcecie się napić a w szklance pusto? To obcy.
What if I have nothing worth living for?

09-01-09, 11:58 AM

a ja w każdy wtorek robię jakąś niemiłosierną głupotę. tydzień w tydzień. zhakowany chip obcych od szklanek.
~mooo!
be aware.. Headcrab will definitely eat you too!

09-06-09, 5:34 AM

Straszne.~ O_O
Mam nadzieję, że obcy nie lubią czekolady. ^^'

Jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba nigdy nie zdarzyło mi się coś niecodziennego, żeby połączyć to z Ufo.

09-08-09, 10:41 AM

Z UFO nie, ale z duchami i zakrzywieniem przestrzennym mialam stycznosc.

1. Wywolywalam duchy z moim facetem i jego siostrami i mama i nagle lampa zaczela mrygac (mielismy tablice z alfabetem i "tak" i "nie"). Zrobilo sie przerazliwie zimno. Padlo pytanie: czy jest nami duch? - tabliczka wyrwala nam sie spod alcy i zatrzymala na "tak" i w tym samym momencie gaslo swiatlo.
2. Zwykly spacer po lesie, po ruinach zajezdni kolejowej, w ktorej swego czasu mordowano ludzi, a potem bylo to miejsce kultu jakiejs sekty. No i jestesmy sobie z kolezanka... Lazimy w podziemiach i nagle jasna postac nam przed oczyma przeleciala. No to my w nogi. Pojawiala sie w kazdym oknie zajezdni i potem gonila jeszcze po lesie (ale nie po sciezce tylko miedzy drzewami).
3. Siedze z kumpela na kamieniu, przy ktorym ktos zginal. W pewnym momencie kumpela robi sie blada. No to sie odwracam, a tam zamiast lasu i garazy, jasna plama. Jakby slonce zrownalo sie z ziemia i cale tlo zniknelo. Z plamy wyszla czarna postac, w kapturze. Miala noz w reku. My w nogi. Uciekamy uliczka, mialam wrazenie, ze siegam tej postaci do kolan i nie moge jej uciec, a jednoczesnie on nie moze mnie dogonic. Schowalysmy sie w aptece na koncu uliczki, a tam NIE BYLO GDZIE SIE SCHOWAC wczesniej. Postac zniknela. Poczekalysmy pare minut, wybieglysmy z apteki i juz dalej widzialysmy jak 3 takie same postaci wybiegaja z uliczki. Po przekroczeniu torow, postaci zniknely.
4. Duch staruszki w oknie w bloku na przeciwko pojawia sie po dzis dzien.

A szklanki... Hmm... Moj brat ma z nimi problem na okraglo ;p
Modified by redxf, 09-08-09, 10:44 AM

09-26-09, 5:29 AM

Ojejku. O_O
No, niesamowite miałaś przeżycia.

Teraz mi się przypomniało że moją babcie czasami różne paranormalne rzeczy spotykają. Na szczęście na mnie to nie przeszło. >_>

10-18-09, 1:49 PM

Redxf: to pierwsze mi się najbardzej podobało

A wierzycie w to, że w tym (takie coś co jest na opłatek w kościele) to było serce Chrystusa, czy jakiegoś zamordowanego człowieka? W tv ostatnio o tym było
What if I have nothing worth living for?

06-20-10, 10:30 AM

Ja sie urodziłem......to musi miec jakis związek z UFO *__* <zgroooza>

09-29-10, 10:01 AM

@Psychodeliczny - nie przesadzaj. XDD Chociaż... w sumie kiedy patrzy się na niektórych ludzi, to rzeczywiście można odnieść wrażenie że nie pochodzą z tej planety. No ale... Jeśli nawet byłoby się kosmitą, to czy można by o tym nie wiedzieć? Bo mi się coś wydaje, że oni powinni zdawać sobie sprawę że nie są ludźmi. Więc w takim razie - co by tu robili? (Cały czas zakładając, że kosmici jest wśród nas.)

Hm... Co do opłatka w kościele. W tv nic nie oglądałam na ten temat, ale jeśli chodzi o moje zdanie - wydaje mi się, że jednak coś w tym jest. Dokładniej ujmując - nie widziałam żeby zmieniał się na moich oczach, ale wierzę że to rzeczywiście kawałek serca Jezusa.
W sumie takie tematy są dosyć delikatne... Jak ktoś nie wierzy, to tak czy siak będzie to dla niego zwykłym opłatkiem. No ale ja tam w to wierzę. :3

Help     FAQ     About     Contact     Terms     Privacy     AdChoices