Forum Settings
Forums
New
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « 1 [2] 3 4 » ... Last »
Sep 10, 2009 2:01 PM

Offline
Feb 2008
48
Jestem Dawid, ale większość osób mówi do mnie Dave, bo tak się podpisywałem w mailach za czasów, gdy o webmailu jeszcze nikt nie słyszał :) Lat 25, więc raczej stary porównując do Was :)
Anime zacząłem oglądać jakieś 3 lata temu. Po części za namową znajomych, po części, bo jestem przejedzony animacjami 3D, a po części, bo oferuje wielką różnorodność gatunkową (pomimo, że sam preferuję romanse).
Dla odmiany nie uczę się, a pracuję jako grafik-webmaster. Moją pasją są komputery (hardware, O/C, internet, grafika) i gry komputerowe (gram praktycznie we wszystko prócz menedżerów sportowych).
Słucham głównie muzyki tanecznej jak eurodance, hi-energy dance i disco. Szeroko pojęte electro jest u mnie na drugim miejscu. A na trzecim postawiłbym klasyczny rock, gothic metal, a także egzotykę pokroju medieval rock czy cathedral pop.
Zwierzęta: krótko - uwielbiam koty i wilki.
Potrawy? lubię masę rzeczy, szczególnie ryż i makaron pod wieloma postaciami. Pyry + dobry kotlet to też my favourite :)
Nie jestem maniakiem motoryzacji, ale mam bzika na punkcie Lamborghini Countach (stąd mój nick).
Czego nie lubię? telewizji (bo za dużo reklam i za mało wartościowych programów), polityki, częstego imprezowania, głośnego gadania przez komórkę na ulicy, laptopów (dla mnie to takie większe kalkulatory :P), przesuwania dat premier gier i mp3 poniżej 192 kbps :)
Sep 12, 2009 8:20 AM

Offline
Jul 2009
198
Yo! :D
Jestem Sara. Kajimemashite! Od urodzenia mieszkam w naszym pięknym Poznaniu :] Mam 18 latek i cieszę się widząc tu masę osób starszych ode mnie (moi rodzice zwykli dręczyć mnie tekstami typu "za stara jesteś na te bajki" :/) :D Anime&Manga to jedna z moich wielu pasji. Zaczęło się od mojej młodszej siory, która zainteresowała się anime po obejrzeniu Naruto na Jetixie. Rok temu wciągnęła mnie w swoją pasję i oto jestem xD
Poza tym kocham rysować, szkicować, malować, a bez ołówka i zeszytu nie ruszam się nigdzie. Moim marzeniem jest narysować kiedyś własną mangę xD Ciekawe czy się spełni... :3
Muzyka to moje kolejne hobby. Wychowałam się na muzyce klasycznej (Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 1 im H. Wieniawskiego ), ale obecnie wolę trochę inne brzmienia >:], patrz.- Punk Rock. Mój ulubiony zespół: The Offspring xD. Poza tym: Metallica, My Chemical Romance, Green Day itd. Uczę się grać na gitarce elektrycznej. Mam ślicznego, czarnego stratocastera (nie mojego, ale zawsze :P)
Nadal jestem uczniem (ale to już ostatni rok :D) w takiej jednej szkółce na zadupiu zwanym Krzesinami. Nie mam zielonego pojęcia co robić po maturce. Mam trzy opcje: Polibuda, ASP, albo japonistyka Bóg wie gdzie xD.
Uwielbiam słodycze. Moim najlepszym kumplem jest moje łóżko. W czasie wolnym najczęściej się nudzę, śpię lub oglądam anime/czytam mangę.
Nie lubię: wstawać wcześnie, rozmawiać o polityce, oglądać polskich seriali, męczyć się xP. Nienawidzę ludzkiego egoizmu, pozerstwa, idiotów co myślą że są fajni i różowych laleczek, których życiowym celem jest kupowanie butów na obcasie co najmniej 12 cm.
No! To by było tyle. :D

My master pieces xP : http://qiubi.deviantart.com/

Sep 13, 2009 4:23 AM

Offline
Dec 2007
33
Tomasz/Thomas, lat 20, od października student pierwszego roku informatyki na WMI UAM. Przeciętniak we wszystkim; ni umysł ścisły, ni humanista, ni językowiec, ni nauki przyrodnicze. Zainteresowania: nic ciekawego; anime + w niewielkim stopniu manga, gry komputerowe/konsolowe (strzelanki, rpg (w tym jrpg chociaż preferuje bardziej te zachodnie produkcje), visual novel, strategie), muzyka (rock, j-pop, instrumentalne utwory, muza klasyczna) i ogólnie sprawy związane z komputerami. Rodowity Poznaniak który pamięta nazwy raptem kilku ulic i nie pamięta praktycznie żadnego zabytku, teatru ani innego niezwykle kulturalnego miejsca...pubów i restauracji też nie znam :P
Dawniej interesowałem się polityką, ale znudziły mi się dyskusje na temat aborcji, praw homo, ekonomii itp...

BadSeed said:
Nienawidzę ludzkiego egoizmu

Cholera, chyba się nie polubimy.
LoliconSuspectSep 13, 2009 4:26 AM
Manga...manga...m a n g a...degrading, violent, not even a speck of reality, rearing up today's perverts, partially responsible for today's teenage criminals...the epitome of evil! The trickery of the little *********! - Akiha Tohno
Sep 13, 2009 9:58 AM

Offline
Jul 2009
198
Thomas_PL said:
BadSeed said:
Nienawidzę ludzkiego egoizmu

Cholera, chyba się nie polubimy.


Czas pokaże... :P A co mówisz że z ciebie taki egoista??

My master pieces xP : http://qiubi.deviantart.com/

Sep 13, 2009 2:02 PM

Offline
Dec 2007
33
Takie mam zdanie o sobie, zresztą kilka razy usłyszałem to od innych osób.
Manga...manga...m a n g a...degrading, violent, not even a speck of reality, rearing up today's perverts, partially responsible for today's teenage criminals...the epitome of evil! The trickery of the little *********! - Akiha Tohno
Sep 13, 2009 3:03 PM

Offline
May 2008
16
Nigdy nie wiem co o sobie pisać~

Nazywam się Marta, urodziłam się i mieszkam w Poznaniu. Rocznik '89, zodiakalny Skorpion, grupa krwi ARh+
Mam nadzieję, że po wtorkowej poprawce, będę mogła nazywać się dalej studentką i dumnie studiować filologię polską na 2gim roku.
Lubię jeździć pociągami, konwenty, spotykać się z ludźmi, robić zdjęcia, jeść czekoladę.

Zainteresowania: manga & anime; Japan; music; psychology; angels; books; computer graphics
Film: The Butterfly Effect; Chakushin Ari; Sex is zero
Zespół: Stare Dobre Małżeństwo
Gatunek muzyki: punk rock; new age; j-music
Pisarz: Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
Gra: The Longest Journey; Gothic; DDR
Postać: Trunks Briefs, Ryoga Hibiki
Sep 14, 2009 6:25 AM

Offline
Sep 2009
84
Cześc. Jestem Nenar i jestem anonimowym alkoholikiem.
Sep 14, 2009 8:06 AM

Offline
Oct 2008
28
Joó, zwę się Zelda, Zeruda, Fałzet i tak jak mi mama nadała. Mam 14lat, jestem anarchistką i buntowniczką. Wymuszam pierwszeństwo przejazdu rowerem.
Nienawidzę ludzi, pokoju i miłości, hipisami gardzę jak psami. Słucham pank roka i techno, amfa, techno. Codziennie piję i uprawiam seks. Robię rajban na koncertach i chrześcijanie na stos i wogle...

A tak właściwie to mam lat 18, lubię romantyzm i Młodą Polskę, projektuję lolicie ciuszki i szyję cosplaye. Staram się oglądać i czytać ambitne rzeczy, ale nie zawsze mi to wychodzi. Trochę rysuję, trochę piszę. Uwielbiam konwenty i jest mi smutno, że z powodu matury muszę tyle opuścić. Nałogowo chodzę na poznańskie mangowe spotkania. Uwielbiam kuchnię dalekowschodnią, jestem wielką miłośniczką sushi. Mogłabym napisać jeszcze wiela więcej, ale strasznie mi się nie chce, pozdrawiam pa!
Sep 14, 2009 1:56 PM

Offline
Oct 2008
67
Myśle że warto się przywitać^^

Jestem Antek, od początku mieszkam w poznaniu i nie zamierzam go jak na razie opuszczać :D Jestem z rocznika 92 i uczęszczam do 3LO w Poznaniu(wspaniała szkoła)... Co do zainteresowań to większość kręci się wokół M&A, muzyki i sportu ale nie pogardzę też wyskoczyć z znajomymi pod most(w dobrze znanych celach ;]), z tego co czytałem to pare osób już od dawna tam uczęszcza, kto wie może kiedyś na siebie trafimy ;)
No i to by było na tyle ;p
Sep 14, 2009 10:48 PM

Offline
Sep 2009
122
nareszcie ktoś z pieknego rocznika 92 witam witam witam :D
Sep 15, 2009 7:21 AM

Offline
Oct 2008
67
92, 91 i niżej to najlepsze roczniki ;p
sasuke-kun55555Sep 15, 2009 7:24 AM
Sep 15, 2009 7:41 AM

Offline
May 2008
16
sasuke-kun55555 said:
92, 91 i niżej to najlepsze roczniki ;p


buahaha XD
dobre roczniki skończyły się na '89 ; P Sorry XD
jak wygląda taka data urodzenia 199x? 8 w dacie urodzenia rodzi szacunek ! :D
oczywiście cały post to żart.
Sep 15, 2009 10:13 AM

Offline
Mar 2009
176
Oi, ja nie podam swojego imienia bo poprostu go nie lubię :3 w każdym razie jedną z moich ksywek jest Mizuki (tak, po tej co zachowa dziewictwo dla Onizuki :P) i mam 18 lat ;3 Niby to z Poznania ale jakoś mój dom od kilku lat mieści się w pięknym wielkim mieście - Luboń, do którego (jeśli nie wiecie) miał być przyłączony Poznań (niektórzy twierdzą, że na odwrót, ale to Poznań to chciał, nie Luboń xPP)

A tak z mniej konkretnych rzeczy (zainteresowań) to zajmuję się rysunkiem (głównie stylem japońskim xP), informatyką (marzeniem dostać się na polibudę :3), czytaniem książek (fantastyka, thrillery, horrory), graniem (MOORPG głównie + gry na konsole), zjawiskami paranormalnymi i wszelakimi dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.

Ulubiony film: Efekt motyla, Numer 23, Czerwona Róża, Zielona Mila, Lśnienie, Ostatni Samuraj
Ulubiona książka: Wiedźmin, Władca Pierścieni, Eragon, Miasteczko Salem
Ulubiona manga: Naruto, FMA, Dragon Ball, NANA, Death Note GTO
Ulubione anime: to co wyżej oraz InuYasha, Soul Eater, True Tears
Ulubiony zespół: Rise Against, Three Days Grace, Skillet, Maximum the Hormone i wiele innych
Inne: Koty, koty koty... i na dodatek tygrysy, wilki i koty. A, wspominałam koty? :3

dobra, kończę, bo zaczyna tutaj mały esej powstawać :P zresztą wątpię by ktoś czytał XD
Sep 15, 2009 10:15 AM

Offline
Dec 2007
732
Witam Luboniankę =^_^=

Mizuki_chan said:
Luboń, do którego (jeśli nie wiecie) miał być przyłączony Poznań (niektórzy twierdzą, że na odwrót, ale to Poznań to chciał, nie Luboń xPP)

Haha! Mówiłem wam a wy mi nie wierzyliście! XD
I wish to be the little girl
Sep 15, 2009 10:19 AM

Offline
May 2008
16
w Luboniu mam Inoka <3
ładna wioska XD
Sep 15, 2009 11:31 AM
Offline
Jan 2009
317
No ja się ostatnio zgubiłem w Luboniu, powoli zaczynam się przekonywać do ględzenia Hilfa że to taka metropolia nawet jeśli tam śmierdzi :O .

Tak na przyszłość, jak ktoś będzie chciał napisać coś fajnego, ale niezwiązanego z tematem (np. organizacja kocich konwentów _-_) to polecam ZAKŁADANIE NOWYCH TEMATÓW.
Wasz zawsze przyjacielski i chętny do pomocy -
HilF
hilfmanSep 16, 2009 11:23 AM
Sep 15, 2009 11:37 AM

Offline
Oct 2008
28
Jak jechałam do Ino po buty to się z milion razy zgubiłam na tej cholernej wiosce :/ . Na szczęście miałam google mapsy w telefonie. Ach to jeżdżenie rowerkiem na kacu <3
Sep 15, 2009 11:40 AM

Offline
Mar 2009
176
Ha, widzę że w Luboniu łatwiej się zgubić niż w Poznaniu :D ale w końcu to wielka metropolia leżąca na krańcu świata więc co się dziwić :D
hilfmanSep 16, 2009 11:18 AM
Sep 15, 2009 12:10 PM

Offline
Jan 2009
21
Dołączyłem do klubu więc pewnie warto się przywitać ;)

A więc dobry wieczór, jestem Tomek i od urodzenia zamieszkuję wyżej wspominany Luboń ;p Rocznik 92' 3LO i chodzę do tej samej klasy co Sasuke-kun (napewno trafiłem tu przez przypadek...)

Co do zainteresowań to oprócz M&A gram jeszcze na gitarze (basowej), pływam na desce (windsurfing) i siedzę pod mostem. Co do muzyki to słucham punk rocka (głównie polski) i czegoś tam jeszcze.
No i tyle...
Sep 15, 2009 12:36 PM

Offline
Mar 2009
176
A Gumon, Ciebie to chyba kojarzę z widzenia z gimnazjum :P kumplowałam się niegdyś z Martą N. z Twojej gimnazjalnej klasy xD
hilfmanSep 16, 2009 11:18 AM
Sep 15, 2009 1:13 PM

Offline
Jan 2009
21
O kurde xP no z Martą Nowak - klasa G Gimnazjum nr 2 :P
GumonSep 15, 2009 1:16 PM
Sep 16, 2009 3:58 AM
Offline
Sep 2009
62
Witam, fajnie widzieć tyle osób o podobnych zainteresowaniach, nie tylko animowo-mangowe ;) W cyklu starzenia się osiągnęłam już 20 lat, w Poznaniu jestem studentką Zła (poszłam na prawo, nie na lewo) Dołączam do podklubu miłośników kotów, uwielbiam czytać, staram się różne rodzaje książek tykać, ale i tak prawie zawsze kończę na fantastyce. Lubię słuchać szeroko pojętej muzyki, no z wyjątkiem chamskich techniaw, polskiego hip hop i blackblackblack metalu. Lubię spacerować, łazić, wiosłować w kajaku, pograć w jakieś sporty zespołowe, lansić się czasem w eleganckich ciuchach, a po domu snuć się w dresach. Więcej mi się nie chce pisać, ale to nie koniec moich zainteresowań i osobowości, pozdrawiam ;)
Sep 16, 2009 12:31 PM
Offline
Mar 2008
73
Yahoo

Mam na imię Karolina, 20 na karku (za niecałe 4 miechy to się zmieni), studiuję na UAM-ie, interesuję się m&a, fantasy i muzą, słucham rocka wraz z odmianami, czasem też tego, co się nawinie pod ucho XD, oryginalnie pochodzę z Krynicy Morskiej (hen daleko na północy kraju), od paździrnika mieszkam w Poznaniu więc mam nadzieję, że towarzystwo moich znajomych się powiększy XD
Sep 18, 2009 11:19 AM
Offline
Jul 2008
29
jo...
Zatem... imię mam niefajne, 17 lat. Lubię mangi Urasawy (Monster!), anime studia Ghibli i Satoshi Kona, a ostatnio mnie coś naszło na oglądanie azjatyckich dram, heh ;) Uwielbiam oglądać filmy (FincherRitchieBurton - dzieła tych panów szczególnie :)), gadam mało i zazwyczaj głupoty, ale i tak nikt mnie nie słucha :>

Lubię koty.
3dotsSep 19, 2009 11:55 AM
Sep 19, 2009 1:20 PM

Offline
Sep 2009
84
tu wszyscy lubia koty :D
Sep 20, 2009 1:37 PM

Offline
Apr 2009
146
Witam jestem Hideki (bardzo oryginalne ja wiem) urodzony 08.01.1988 obecnie zamieszkujący i studiujący w poznaniu, myślami często pozna ciałem na orbicie szukając floty 10 milionów statków Astara Szerana

Lubie takie tam różne różniaste rzeczy , nie bedę suchymi faktami o sobie was męczył

Witam :P

LoL
Sep 21, 2009 1:06 AM

Offline
Dec 2007
732
Hej hej hej, ten Hideki z którym przelizałem się na festiwalu w Płocku i którego laska mnie oblała winem? XD

Witam! XD
I wish to be the little girl
Sep 21, 2009 4:01 AM

Offline
Aug 2008
4
heeej kotki!
Dżestem, jak pewnie się domyślacie, Kasia, ale wszyscy raczą mówić na mnie Ave, więc tam mówcie jak Wam się tylko podoba. Jestem z okolic Poznania (tych dalszych - 30km), musicie mi to niestety wybaczyć. "Szczycę się" mianem 'licealistki' z rocznym i 21. dniowym (na dzień dzisiejszy) stażem.
Oczywiście interesuje się anime, mangą itd (o tym chyba nie muszę wspominać), a tak poza tym to lubię posłuchać sobie jakieś muzyki i zdarzy mi się nawet obejrzeć jakiś film, a jak mnie poniesie to jakiś anglojęzyczny serial.
To tak ślicznie i skrótowo o mnie!

a kotki oczywiście uwieeeeelbiam! (wcale ich nie palę wbrew pozorom!)
są przesłodkie i mają przeurocze ogonki! nya! ;D
Sep 21, 2009 4:37 AM

Offline
Apr 2009
146
ehmmm tak ten sam :P

ciesz sie ze tylko byłeś oblany winem :P naprawdę XD

LoL
Sep 21, 2009 12:10 PM

Offline
Sep 2009
616
Siema, na imię mi Bartek (Bartosz nie Bartłomiej :P ), ale i tak będziecie mi mówić duszek więc to nie ma za dużego znaczenia XD
Na karku mam 23 lata. Studiuję informatykę. Anime tak konkretnie interesuję się od jakichś 3-4 lat.
Banzai team poznałem jakieś pół roku temu na spotkaniu przed ecchikonem(konkretnie w tedy było XD ).
Jeśli ktoś kojarzy mnie z animatsuri night festiwal niech zachowa tę informację dla siebie XD
A co do konwentów byłem na już chyba -nastu. Pierwszy był Piernicon 3 od tego czasu uczestniczę dość regularnie :P

Ulubione piwo: otwarte.
Ulubione anime: NGE, FLCL i generalnie Gainax daisuki. Pozatym wszelkie porąbane i jak ja to określam emocjonalne :P hentai nie liczę bo to zbyt oczywiste.

Nie wiem czemu ciągle nie ma nigdzie teksu jednej z ważniejszych piosenek banzai teamu, odśpiewywanej na każdej imprezie, nawet jak mnie nie ma,więc ją zamieszczam:

zwrotka 1
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, huja sprzedał
Duszek pedał, Duszek pedał

ref
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, huja sprzedał
Duszek pedał, Duszek pedał

zwrotka 2
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, Duszek pedał
Duszek pedał, huja sprzedał
Duszek pedał, Duszek pedał

tekst nie jest trudny szybko się nauczycie XD

Pozdro for all
Duszek19Sep 21, 2009 12:13 PM
moj kom jakby co 796169699 :P


Sep 21, 2009 2:38 PM

Offline
Oct 2008
28
Duszku, czyśmy my przypadkowo nie jechali jednym pociągiem na Mąkon? (trzy panie - jedna z dollfem, jedna z wielkim staffem do cosplayu, jedna mini-szyszka fandomu)
Sep 21, 2009 2:51 PM

Offline
Sep 2009
616
Tak wiadomo że tak :P
Szkoda, że cię nie było w sobotę na spotkaniu mangowym :P ale spoko pewnie jeszcze parę razy się pojawie to się pewnie zobaczymy.
a jedną z tych Pań była elu( nie jestem pewien tez jak to sie pisze :P na forum ma nick ellizjum jeśli dobrze widzę) i ją w sobote widziałem.
BTW na forum Hitsuzen też już jestem ;)
Pozdrawiam
Duszek19Sep 21, 2009 3:07 PM
moj kom jakby co 796169699 :P


Sep 24, 2009 11:24 AM

Offline
Apr 2008
64
Helołka xP

Na imię mi Łukasz, lat 18, 3 rok liceum :P M&A interesuje się od... nie pamiętam kiedy, who cares anyway :P Najbardziej lubię zwyczajne slice of life'y pokazujące życie człowieka/garstki osób, ich problemy i perypetie, a gdy jeszcze doda się dobry humor (Welcome to NHK!, Genshiken) to już zupełnie fantastycznie :P Nienawidzę za to wszelakich "tasiemców" w stylu Mody na Sukces, chyba wiecie o jakie m.in tytuły chodzi :P

Muzyki słucham totalnie różnej i co miesiąc mam inny ulubiony zespół :P

Więcej nie pisze bo nie lubię pisać o samym sobie, o! :P
Sep 25, 2009 6:48 AM
Offline
Mar 2009
6
Witam mam na imię Mateusz, 17 lat , uczę się w technikum poligraficzno-administracyjnym. Lubię oglądać anime grać w cs'a i różnego rodzaju inne gry, a jeśli chodzi o muzykę to naprawdę różnie od rapu po rock,metal choć metal i cięższe brzmienia sporadycznie. Myślę że to wszystko na mój temat bo już mi weny brak :)
Sep 27, 2009 2:22 PM

Offline
Feb 2009
21
Hej.. Na imię mi Paweł lat mam 17.Dorastałem w Poznaniu obecnie mieszkam i uczę się w Edinburgh'u w sumie po przyjeździe tutaj(2 lata temu) zacząłem się interesować anime i mangą, Kendo tez się przy okazji nawinęło :P. Co do muzyki to większość odmian metalu ;d. Na kompie to rts, fps może jakieś mmo. Można by więcej pisać ...

btw mam nadzieję ze jakieś spotkanie w październiku będzie ;d

Sep 27, 2009 2:46 PM

Offline
Mar 2009
224
Skoro jest taki temat to chyba też powinnam o sobie coś napisać? Oo
Kto był na pierwszym spotkaniu, ten mnie poznał :P ogólnie to studiuję sobie socjoterapię i filologię słowiańską, lubię rysować, ale jeszcze bardziej lubię lepić z modeliny, malować na materiale, skręcać biżuterię i tego typu pierdoły ;P ponad fantasy stawiam science-fiction i kręcą mnie jakieś paranoidalne lub też postapokaliptyczne klimaty. Bardziej konkretne informacje mam na profilu. A, i zawsze chętnie poznam nowych ludzi i się z nimi napiję ^^
Oct 3, 2009 5:02 AM

Offline
Sep 2009
98
No, to jak już dołączam to też coś dopiszę.

Mówią na mnie Ged, i mam 19 wiosen na karku. Jestem tu, bo Ryuji mi kazał. xP Od bierzącego roku studiuję infę na polibudzie, ogólnie jestem z Kalisza. W m&a siedzę od lat, preferuję mangę seinen (Eden, Gantz). Poza tym, spędzam czas nad dobrą książką, przy erpegach (prowadzę star wars i niekiedy Bleacha w autorskim systemie, fancy anyone?) i konsoli (fan jrpg, ostatnio jaram się Valkyria Chronicle na PS3 i Dissidią na PSP).

Podobnie jak przedmówczyni, chętnie poznam i napiję się z nowymi ludźmi xP
Oct 3, 2009 9:14 AM

Offline
Sep 2009
98
na wiiz.
Oct 3, 2009 1:09 PM

Offline
Oct 2009
322
O-Hayo wszystkim!!! wiec tak coś o sobie.Mam na imię Krzysiek mam 20 lat obecnie status student w tematyce Anime i Mangi i Japonii siedzę długggo dokładnie sam nie wiem ile jestem mega Otaku chociaż na takiego nie wyglądam czasem jeżdżę na konwenty tak jak w tym roku na Konecon 2 w Szczecinie o Anime mógłbym gadac godzinami:) wciągnełem już w oglądanie z 15 osób w Poznaniu i okolicach:) jakby było jakieś spotkanie czy coś to z chęcią bym poszedł jak ktoś chce sie dowiedzie czegos wiecej niech pisze na gg 2749989 pozdrawiam wszystkich!!!!!!!

Oct 3, 2009 1:34 PM

Offline
Dec 2008
415
Heju.^^
Na przyszłość radzę używać interpunkcji ^^"
Ciężko się czyta bez ^^"

Jak chcesz to mogę Ci dać admina do spraw poprawiania ortografii i interpunkcji xD Dostaniesz nawet tytuł naukowy mangister admin Black Angel xD

Btw, takie uwagi na priva proszę.
HilF
hilfmanOct 3, 2009 1:39 PM
Kocie uszy: +50 do słodkości, +20 do zajebistości, +10 do telekinezy, +10 do tolerancji angielskiego dubbingu, special skill do miauczenia jak kot + aura mruczenia

=^.^=





Oct 3, 2009 2:26 PM

Offline
Aug 2009
80
Witam wszystkich maniaków anime z Poznania:P
Tak sobie przeglądam stronę i znajduje klub Poznaniaków,pięknie^^
Na imię mi Krzysiek,mam 20 lat i aktualnie przebywam na "wygnaniu" u naszych kochanych sąsiadów przez Odrę.Mangą i anime pierwszy raz sie interesowałem jakieś 4 lata temu,potem miałem małą przerwę,od pół roku znowu w tym siedze.
Jak organizowane są jakieś spotkania maniaków,chętnie wpadnę jak będe akurat w Poznaniu...to by było na tyle:P /Myrwyss out
Oct 3, 2009 3:16 PM

Offline
Nov 2008
625
To też napiszę, najwyższy czas xD ale troszkę lenistwo mnie powstrzymywało[ile można w tym czasie obejrzeć xD]:). Jestem Bartek, mam 20lat(no 2miechy do 21). A co robie?:) Trudno zgadnąć że oglądam anime i czytuję mangę xD, poza tym studiuje sobie na polibudzie elektronikę i telekomunikację. Moje zainteresowanie i inne tego typu pierdoły napisałem już na profilu więc się nie będę powtarzać:P:)jak ktoś chce pogadać to gg:1557881 :)albo PM-ki
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Oct 4, 2009 10:17 AM

Offline
Oct 2009
322
Tak patrze że dużo tu Krzyśków i dżo osób co ma 20 lat:D jak dla mnie nie ma wieku w którym nie powinno się już ogladac Anime są ludzie co po 50 oglądaja:) jedynie nie lubie jak małe dzieciaki je ogladają albo jak ktoś mówi na Anime bajki zawsze mnie to wpienia a was?:D

Oct 4, 2009 11:41 AM

Offline
Jul 2009
111
argh... powracam na łamy klubowe po długiej przerwie
Stęskniłem się ;( W końcu mam trochę czasu.Dotychczas latałem z wykładów na komisariat albo pierdzieliłem sie z AXA ...
Kiedy next spotkanie ?:> Pokaże wam parę fotek i opowiem piękną historię o kretynce, samochodzie i bogatym tatusiu ....
Oczywiście pytam o oficjalne spotkanie, bo na nieoficjalne ciężko będzie, do polibudy daleko mam z up ;] Chociaż może i tu da się coś zadziałać.
Oct 4, 2009 12:11 PM

Offline
Nov 2008
625
Ninomiya-kunn said:
Tak patrze że dużo tu Krzyśków i dżo osób co ma 20 lat:D jak dla mnie nie ma wieku w którym nie powinno się już ogladac Anime są ludzie co po 50 oglądaja:) jedynie nie lubie jak małe dzieciaki je ogladają albo jak ktoś mówi na Anime bajki zawsze mnie to wpienia a was?:D


Pewnie że tak...porypani ignoranci!!
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Oct 4, 2009 12:17 PM

Offline
Mar 2008
1626
lol, ja szczerze mówiąc nie potrafię sobie wyobrazić siwego dziadka siedzącego przed kompem/telewizorem i oglądającego kreskówki XD

Alucard512 said:
Welcome in Japan xD tam się takie rzeczy zdarzają xD @down przepraszam.
Przypominam, że mieszkamy w Polsce, i o Polsce mówiłem ><
viesiuOct 4, 2009 12:22 PM
Oct 4, 2009 12:19 PM

Offline
Nov 2008
625
Welcome in Japan xD tam się takie rzeczy zdarzają xD @down przepraszam.
Go beyond the impossible and kick the reason to the curb!!!
Oct 4, 2009 12:20 PM

Offline
Dec 2007
732
Koledzy, to nieodpowiednie miejsce na takie rozmowy xP
I wish to be the little girl
Oct 4, 2009 12:24 PM

Offline
Mar 2008
1626
Ops, sorki :) A skoro ma być w temacie, to proszę: http://myanimelist.net/blog.php?eid=24666

Moja zbyt leniwy, żeby pisać :(
Oct 5, 2009 7:44 AM

Offline
May 2009
15
Cześć wszystkim!

Mam na imię Rafał i jak zapewne już się domyślacie uwielbiam mangę i anime xD Anime oglądam od około 2 lat, sporo tytułów mam już za sobą (nie sugerujcie się moją listą). Uczę się w Zespole Szkół Komunikacji na kierunku technik informatyk i jestem naturalnie z Poznania - konkretnie Piątkowo.

Jak mam czas to robię również napisy - z reguły typesetting, czasami tłumaczenie do naszych anime. W gry komputerowe raczej nie grywam, kiedyś maniaczyłem jak zapewne sporo osób tutaj w klasyczne MMORPG, za to grywam w D&D (RPG bez kompa).
Lubię czytać książki fantasy, przygodowe, czasami Sci-Fi.
Reply Disabled for Non-Club Members
Pages (15) « 1 [2] 3 4 » ... Last »

More topics from this board

» Cotygodniowy spontan xD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Kosa - Oct 17, 2009

1249 by Olgierdou »»
Dec 25, 2017 11:38 AM

» Lubię zapach druku o poranku, czyli co ostatnio czytaliśmy...

_Ryuji_ - May 7, 2010

44 by oliwowy »»
Oct 22, 2017 10:08 AM

» Woodstock 2012

hilfman - Jul 1, 2012

7 by Alucard512 »»
Jul 7, 2012 3:47 PM

» Spamernia XD ( 1 2 3 4 5 ... Last Page )

Harmleikur - Sep 27, 2009

432 by Remik »»
Jan 25, 2012 12:38 PM

» Sprzedam/Kupię/Wymienię

Duszek19 - Nov 5, 2009

47 by Mad_Matt »»
Jan 2, 2012 5:07 PM
It’s time to ditch the text file.
Keep track of your anime easily by creating your own list.
Sign Up Login